فروش سالگرد Nordstrom 2021: آنچه سردبیران “Glamour” با دسترسی زودهنگام خریداری می کنند

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

فروش بسیار پیش بینی شده Nordstrom Anniversary 2021 سرانجام اینجاست – و اگر از ما بخواهید یک لحظه خیلی زود نیست. ما هفته های گذشته را با غر زدن در مورد پیشنهادات دزدکی حرکت کردن Nordstrom گذرانده ایم – و از 16 ژوئیه ، اعضای کارت به اولین جیب تخفیف خرده فروشان تعلق می گیرند. (اگر هنوز یک نفر نیستید ، در اینجا ثبت نام کنید.) این بدان معناست که دسترسی زودهنگام به معاملات طراح مناسب برای کمد لباس بازگشت به محل کار شما ، محصولات زیبایی لوکس که بندرت در فروش مشاهده می کنید (بله ، از جمله La Mer) و خانه زیبا دکور برای کسری از قیمت اصلی آن. اصولاً جمعه سیاه در ماه جولای است و ما همه آن را پشت سر می گذاریم.

به طور طبیعی ، با هزاران مورد از موارد مد ، زیبایی و سبک زندگی که بسیار کمتری دارند ، چیزهای زیادی برای وسوسه کردن شما وجود دارد. تا آنجا که چه زرق و برق ویراستاران در واقع خرید می کنند؟ سه لب براق رویایی ، یک نسخه بلند از کفش ورزشی سفید ضروری ، لباس های مهمان عروسی که می توانیم در حقیقت لباس جدید ، و بیش از ده قطعه تخفیف باور نکردنی دیگر ، در پیش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>