فروش 15 Sephora چهارم ژوئیه 2021: 15 معاملات زیبایی از Sunday Riley ، Stila و موارد دیگر

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

بعد از یک سری موج های گرما ، سرانجام جهان با فروش Sephora 4 جولای به ما برکت داد. کارما؟ خودتی؟ در هر صورت ، تخفیف عمده تا 50٪ تخفیف (!) برای برخی از محصولات زیبایی مورد علاقه خود ، از سرم فوق العاده قدرتمند رتینول گرفته تا رژ لب های جسورانه ای که طی سال گذشته خیلی از دست داده ایم و تغییر می دهیم ، تخفیف خواهیم گرفت.

و خوش شانس برای ما ، این فقط Sephora نیست. بیشتر فروش های 4 جولای پیش از تعطیلات در این آخر هفته انجام می شود ، با کاهش قیمت در سایر فروش های زیبایی لوله کشی ، تشک بسیار زیاد تشک ها و انتخاب کمد لباس باور نکردنی که برای گرفتن جایگاهی در دوبله آخر هفته شما التماس می کنند.

هرچند آنچه باعث برجسته شدن این مورد می شود این است که فروش Sephora 4 جولای چنین نیست در حقیقت یک چیز سالانه برای گرفتن تخفیف در غول زیبایی ، شما معمولاً باید منتظر تعطیلات باشید ، یک Beauty Insider باشید ، یا اگر فرصت بسیار کمیاب پیدا شد ، در یک فروش آخر هفته تعطیلات مانند این یکی بپرید. و همه چیز بعد از 5 ژوئیه به پایان می رسد ، پس منتظر چه هستید؟ بیایید به آن برسیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>