فروش 4 ژوئیه 2021: 13 فروش و فروش بهترین تشک در سال 2021

[ad_1]

مخفی نیست که تشک ها یک قطعه سرمایه گذاری هستند ، اما به لطف فروش عالی 4 جولای ، آخر هفته تعطیلات می توانید برخی از بهترین تشک های بازی را با قیمت بسیار مناسب تر به ثمر برسانید.

خواه در آرزوی گسترش یک مارشمالو غول پیکر و مجلل باشید یا خواهان استحکام برای پشتیبانی مجدد هستید ، چیزی برای همه در این لیست وجود دارد. از پرفروش ترین مدل اورجینال کاسپر گرفته تا طرح های سازگار با محیط زیست آووکادو ، آماده خوابیدن ، استراحت و لذت بردن از چرخه های REM رویاهای خود باشید. پیش رو ، 13 فروش بهترین تشک 4 جولای در سال 2021.

PS: به دنبال تخفیف های بیشتر در تاریخ 4 ژوئیه هستید؟ تمام معاملات مد و زیبایی را که می توانید در این آخر هفته طولانی به علاوه یک فروش نادر آخر هفته از Sephora انجام دهید ، بررسی کنید.


Helix مقیاس کشویی تخفیف روی تشک های خود را با کد تخفیف مربوطه ذکر شده در سایت ارائه می دهد. تا 200 دلار از سفارش خود ، به اضافه دو بالش رایگان Dream برای یک خواب شبانه کاملاً رویایی ، تخفیف بگیرید.

زن روی تشک
تشک با دست

برای خوابهایی که به دنبال پشتیبانی بیشتر هستند ، Allswell در هنگام مراجعه به تسویه حساب با کد JULY4TH ، 15٪ از تشک های Luxe و تنظیم کننده دما عالی خود را ارائه می دهد. هر چند خود را هشدار دهید – زیرا مانند ارابه سیندرلا ، این پیشنهادات نیمه شب چهارم به کدو تنبل های کامل تبدیل می شوند.

تشک روی یک قاب چوبی
ست بالش و لحاف

ست روتختی الماس ارگانیک آلتسول ماتلاس

خرید برای کل خانواده؟ 15٪ تخفیف در تمام مدلهای تشک Casper ، از جمله تشک کف اصلی ، Casper Wave Hybrid و تشک ارزان قیمت Element (انتخاب اصلی برای کودکان). این معامله تا 8 ژوئیه معتبر است و همچنین می توانید 10٪ تخفیف از بالش و ملحفه را نیز افزایش دهید.

خانمی که روی تشک خوابیده است
دراز کشیدن زن روی تشک

تشک هیبریدی Casper Wave

از تشک های تفت و سوزن ، فریم تخت ، ملافه ملافه ، تخت سگ و سایر موارد تا 20 تیر تخفیف بگیرید ، بدون نیاز به کد اضافی

تشک نعناع توفت و سوزن

زن با سگ روی تخت سگ بازی می کند

اگر کسی هستید که به کل اتاق خواب خود احتیاج دارد ، قبل از اینکه در 5 ژوئیه به پایان برسد ، فروش 4 جولای Nectar را خریداری کنید. با هر خرید تشک ، از جمله یک محافظ تشک (به ارزش 99 دلار) ، 399 دلار لوازم جانبی رایگان دریافت می کنید. ست ملحفه ای (به ارزش 150 دلار) و بالش های برتر (به ارزش 150 دلار).

بستر

تشک مموری فوم Nectar

بستر

با خرید خود از تشک های Leesa تا 500 دلار به همراه دو بالش جایگزین رایگان (با ارزش 29 دلار) تخفیف بگیرید.

تخت در اتاقی نزدیک پنجره
تخت در یک اتاق

خواهر سازگار با محیط زیست هلیکس ، Birch ، برای آخر هفته طولانی 400 دلار از تشک خود را به علاوه دو بالش Eco-Rest رایگان ارائه می دهد – بدون کد مورد نیاز.

زن روی تشک نشسته است

تشک طبیعی توس (ملکه)

آخر هفته روی بسیاری از سنگهای تخفیف خورده در لیلا نخوابید. این مارک 200 دلار از تشک Hybrid خود به علاوه دو بالش فوم حافظه رایگان به ارزش 160 دلار ارائه می دهد. در واقع فصل آن نیست ، اما می توانید پتوی وزن آن را نیز با قیمت 30 دلار تخفیف پیدا کنید.

خانمی که روی تشک خوابیده است
زن در پتوی وزین پیچیده شده است

100 دلار از تشک ارغوان اصلی ، 125 دلار از تشک هیبریدی یا 150 دلار از تشک Hybrid Premier ، در هنگام پرداخت تا 5 ژوئیه ، به طور خودکار تخفیف بگیرید. علاوه بر این ، نام تجاری 200 دلار از بسته ملافه خود (ارزش 531 دلار) ارائه می دهد که شامل دو بالش ها ، ملحفه ها و محافظ تشک هارمونی.

تشک زنانه
زن و شوهر روی تخت

مطمئناً ، Tempur-Pedic همیشه به نوعی معامله می کند ، اما رویداد پس انداز 4 جولای یکی از بهترین مواردی است که تا به امروز دیده ایم: 30٪ تخفیف برای هر یک از تشک های کفدار محبوب خود – و دو بالش رایگان با خرید شما – هنگامی که قبل از 5 ژوئیه خرید می کنید.

تخت روی بستر آبی

تشک نسیم Tempur-Pedic Tempur-Flex Supreme

اتاق خواب

تشک Tempur-Cloud Supreme Breeze 2.0

آیا به دنبال یک اتاق خواب کامل هستید؟ کاهش قیمت آووکادو در همه موارد خواب – از جمله تشک ، ملحفه ، کمد ، کمد شب و فریم تختخواب تا 300 دلار. (می دانیم.) Heads up: کدهای مختلفی برای معاملات مختلف وجود دارد (در سایت موجود است) و فروش در 5 جولای به پایان می رسد.

زنی که روی تخت نشسته است
کودک نوپایی که نزدیک تختخواب نشسته است

تشک گهواره ارگانیک لوکس

یک انتخاب برتر برای خوابهای گرم ، Bear 25٪ تخفیف در سطح سایت با کد CHILL را ارائه می دهد ، از جمله یک ست هدیه 250 دلاری شامل یک جفت بالش Cloud و یک ملحفه.

بستر
تشک ، بالش ، روکش تشک

برای تعطیلات آخر هفته ، فلوید 125 دلار از تشک مموری فوم خود را با کد SUMMER21 در هنگام خرید قبل از 5 ژوئیه ارائه می دهد. علاوه بر این ، در حالی که علامت گذاری شده است ، در مبلمان ارزشمند (اینقدر خوب) اینستاگرام صرفه جویی زیادی کنید.

اتاق خواب
جدول

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>