فروش Ulta 21 Days of Beauty 2021: فروشگاه Stila ، Clinique و موارد دیگر

[ad_1]

شروع به آماده سازی لیست های خواسته خود کنید اکنون زیرا فروش Ulta 21 Days of Beauty 2021 در آستانه افت است – و این نمایشگاه بزرگتر از همیشه خواهد بود. خرده فروش یکی از موارد مورد علاقه ما برای خرید داروخانه و کالاهای لوکس در تمام سال است ، اما رویداد انفجار سالانه آن برای تهیه کالاهای ضروری ، آزمایش چیزهای جدید و درمان مستقیم خود بی نظیر است.

خرده فروش محبوب زیبایی که به طیف گسترده ای از داروخانه ها و مارک های لوکس معروف است ، از 14 مارس تا 3 آوریل 50 درصد تخفیف از صدها محصول مراقبت از پوست ، آرایش و مراقبت از مو را ارائه می دهد. روز تقویم در نیمه تعطیلات تا پنج (!) معاملات مختلف زیبایی را ارائه می دهد. (قبلاً فقط دو یا سه علامت گذاری در روز بود ، بنابراین امسال فوق العاده است.)

ما پیش نمایش پیشنهادهای فروش را دریافت کردیم – و جای تعجب نیست که اینها بسیار خوب هستند. از کلاسیک های بی چون و چرای (سلام ، ریمل مژه و ابرو Too Faced) گرفته تا خریدهای مورد علاقه فرقه ها از Sunday Riley و Clinique ، چیزی برای هر قفسه بالای آن وجود دارد. با چنین تخفیف های تند و تیز ، راهی اشتباه برای خرید فروش وجود ندارد ، اما ما همچنان سعی خواهیم کرد به شما کمک کنیم موارد را محدود کنید تا هیچ یک از چیزهای خوب خوب را از دست ندهید. نکته حرفه ای: از آنجا که در حال حاضر نمی توانید در فروشگاه ها تعویض کالا کنید ، می توانید با استفاده از GLAMlab که در برنامه Ulta Beauty رایگان است ، هر محصولی را امتحان کنید.

در زیر ، خلاصه ای از همه معاملات روزانه را که نمی توانید از Ulta 21 Days of Beauty Sale 2021 از دست ندهید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>