فصل هفتم جوان تر: هر آنچه درباره فصل آخر نمایش می دانیم

[ad_1]

سفر لیزا تقریباً به پایان خود رسیده است. جوان تر فصل 7 در حال آمدن است.

اگر نمی دانید ، کمدی دست کم گرفته شده در تلویزیون لند ، لیزا میلر (ساتن فاستر) ، یک مادر 40 ساله طلاق گرفته که درباره سن خود دروغ می گوید تا در صنعت سنگین چاپ و نشر کتاب هزاره دروغ بگوید ، متمرکز است. به زودی ، او خود را گرفتار یک شبکه فریب ، مثلث های عاشقانه ، و انواع موقعیت ها می کند. هیلاری داف در نقش کلسی ، همکارش بازی می کند.

اما آیا این زنان پس از خوشحالی هرگز دچار این مشکلات نخواهند شد چه کسی لیزا را انتخاب می کند: جاش هنرمند خال کوبی پسر شیرین یا مدیر دکمه دار چارلز؟ ما نمی توانیم بگوییم ، اما ما دارند چند جزئیات کلیدی در مورد فصل آخر را انتخاب کرد.

در اینجا همه چیزهایی است که ما درباره آن می دانیم جوان تر فصل 7:

کجا پخش می شود؟

پارامونت پلاس ، به طور انحصاری. چه در Hulu تماشا کرده باشید و چه در TV Land به طور زنده تماشا کرده باشید ، برای پایان دادن به سریال باید وارد سرویس پخش جریانی جدید شوید. بسیار باهوش ، پارامونت پلاس.

چه زمانی اکران می شود و چند قسمت وجود دارد؟

پخش فصل هفتم از 15 آوریل آغاز می شود. این پاداش عالی برای اتمام مالیات است. فینال فصل ششم در سال 2019 پخش شد و این سریال مجبور شد به دلیل همه گیری فصل آخر خود را به تأخیر بیندازد – خصوصاً از جوان تر در شهر نیویورک تنظیم و فیلمبرداری شده است.

مطابق با هالیوود ریپورتر، 12 قسمت وجود خواهد داشت. چهار چهارم در روز پانزدهم در دسترس خواهد بود و بقیه هر پنجشنبه پس از آن کاهش می یابد. یک تریلر رسمی در تاریخ 30 مارس سقوط کرد:

وقتی آخرین بار لیزا را دیدیم ، او داشت در خواست وزنی برای ازدواج چارلز بود ، در حالی که کلسی پیوسته دنیای نشر را به دست می گرفت. در یک خلاصه داستان رسمی آمده است: “زندگی شخصی لیزا در تلاش است تا به خودش وفادار بماند. پس از ناکامی در کار ، کلسی به تصمیمات شغلی خود شک می کند و یک مرکز خلاقیت جدید را کشف می کند. مگی (دبی مازار) لغو می شود.”

هالیوود ریپورتر همچنین یادآور می شود که دارن استار ، خالق سریال قصد دارد یک نمایش اسپین آف با محوریت کلسی بسازد.

با فاش شدن اطلاعات بیشتر ، این پست را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>