فلورانس پیو اهمیتی نمی دهد که آیا رابطه اش با زک براف “مردم را اشکالات می کند”

[ad_1]

فلورانس پوگ برای کسانی که رابطه او با زاک براف را تأیید نمی کنند حرف های بیشتری برای گفتن دارد.

در مصاحبه جدید با ساندی تایمز، پوگ گفت که دلیل رابطه اش با براف ، که 21 سال از او بزرگتر است ، “ایجاد اشکال در مردم” این است که او “آن چیزی نیست که آنها انتظار داشتند” بازیگر تا به امروز. مطابق مردم، وقتی مصاحبه کننده پیشنهاد کرد طرفداران ممکن است ترجیح دهند کشتی را حمل کنند عنکبوت پوگ پاسخ داد: “دقیقاً” با کسی مثل تیموتی چلامت ستاره شوید.

وی ادامه داد: “اما این زندگی من است و من کاری نمی کنم که مردم را خشنود کنم یا آن را به عنوان یک عنوان بهتر تبدیل کنم.” “من می خواهم یک شخص نیز باشم!”

در حالی که او را به اسکراب بازیگر از سال 2018 پس از بازی در فیلم کوتاه خود در زمانی که برای رسیدن به آنجا طول می کشد ، انتقادات نسبت به اختلاف سنی آنها واقعاً افزایش یافت زیرا فلورانس پیوج در اینترنت بیشتر مورد توجه قرار گرفت. در سال 2019 ، پوگ با بازی در فیلم های 2019 به یک نام محبوب تبدیل شد نیمه تابستان و زنان کوچک. در حین قرنطینه ، این بازیگر به دلیل فیلم های جالب آشپزی در اینستاگرام محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

متأسفانه ، با طرفداران بیشتر و بیشتر در شبکه های اجتماعی ، تعداد بیشتری از ترول ها بیشتر می شود. پیوگ گفت: “برای من خیلی عجیب است که به صفحه شخصی بروم و از آن گریه کنم.” بار، مطابق مردم. “این طبیعت من نیست – رفتن و قلدری به خاطر آزار و اذیت. این چیز عجیبی است که ما در ده سال گذشته از رسانه های اجتماعی خوب شده ایم.”

وی ادامه داد: “مسئله این است که مردم می خواهند اینستاگرام مکان بهتری باشد ، آنها می خواهند چیزهای خوبی ببینند.” “آنها می خواهند الهام بگیرند و می خواهند خوشحال باشند. من بد نیستم كه مرا دوست نداشته باشی ، كاملاً خوب است. در این صورت مرا دنبال نكن.”

این اولین بار نیست که پوگ در این مورد صحبت می کند. در آوریل سال 2020 ، در اوج نمایش آشپزی غیر رسمی خود ، این بازیگر نوع دیگری از ویدیو را منتشر کرد. این بار ، او طرفداران را به خاطر اظهار نظرهای منفی در مورد بزرگداشت اینستاگرام خود از Braff در 45 سالگی تولد داد. سرانجام ، او نظرات این عکس را غیرفعال کرد و آنها را برای پست تولد 46 سالگی خود یک سال بعد نگه داشت.

وی در آن زمان گفت: “در حدود هشت دقیقه از ارسال عکس ، من حدود 70٪ نظرات خود را در مورد سو abuse استفاده ، وحشت زده بودن و اساساً اذیت و آزار شخصی در صفحه خود داشتم.” “من چنین رفتاری را در صفحه خود مجاز نمی دانم. من در این مورد نیستم ناراحتم می کند. این باعث ناراحتی من می شود که در این زمان که واقعاً همه ما باید با هم باشیم ، باید از یکدیگر حمایت کنیم ، باید یکدیگر را دوست داشته باشیم. دنیا درد می کشد و جهان در حال مرگ است و چند نفر از شما تصمیم گرفتید بدون دلیل قلدری کنید. “

وی گفت: “من 24 ساله هستم. از 17 سالگی کار می کردم. از 17 سالگی درآمد کسب می کردم.” “من از سن 18 سالگی بالغ شدم و از 18 سالگی شروع به پرداخت مالیات کردم. نیازی نیست که شما به من بگویید چه کسی را باید دوست داشته باشم و چه کسی را دوست نداشته باشم ، کسی که می تواند و نمی تواند او را دوست داشته باشد. این مکان شما نیست. هیچ ارتباطی با شما ندارد. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>