فیبی داینور فقط سکوت خود را در صفحه رجی ژان ترک کرد و از بریجرتون خارج شد

[ad_1]

دفن بدون سیمون او چیست؟ در واقع یک شخصیت کاملاً خوب! بریجتون ستاره فیبی داینور ، که در سریال محبوب نتفلیکس نقش دافنه بریجرتون را بازی می کند ، به طور علنی به این خبر واکنش نشان داد که رگه ژان پیج ، لباس شخصی اش ، شوهر شخصیتش ، سیمون ، را از سریال ترک خواهد کرد.

داینور در یک فاش کرد: “من کمی سرم بالا بود ، بنابراین می دانستم.” تنوع پادکست در تاریخ 20 مه ، در هر هفتگی ما. این منطقی است – صفحه فقط برای یک فصل قرارداد بسته شده و ظاهراً مانند یک سری محدود به پروژه نزدیک شده است. اگر قسمت آخر فصل یک را دیده باشید ، می دانید که آنها یک دکمه واقعی روی داستان دافنه / سیمون می چسبانند. اگرچه هواداران دوست دارند او را برگردانند ، اما به نظر نمی رسد یک صخره بزرگ وجود داشته باشد که باید حل شود (ahem ، Theo James on ساندیتون)

لیام دانیل / NETFLIX

همانطور که ماه گذشته شونده ریمز ، تهیه کننده اجرایی سریال موافق بود ، “منظور من این است که: واقعاً Rege-Jean چه کار خواهد کرد ، می دانید منظور من چیست؟ ما آنها را برای همیشه خوشحال کردیم!”

فیبی داینور اذعان کرد: “اما بله ، من حدس می زنم که این یک اهرم فشار باشد” ، و با استفاده از یک اصطلاح عامیانه انگلیسی به معنای چیزی است که یک پروژه را خنثی می کند (ظاهرا). شیمی او با پیج ممکن است خارج از نمودار باشد ، اما بازیگر سریع یادآوری کرد همه نشان می دهند که این نمایش براساس مجموعه رمان های جولیا کوین ساخته شده است و در این کتاب ها خواهر و برادرهای بریورتون به نوبت در مرحله مرکزی قرار می گیرند: “اما باز هم مرکز نمایش در اطراف بریجتون است و هشت کتاب وجود دارد. و من فکر می کنم شاید هواداران کتاب نسبت به طرفداران نمایش از این اتفاق آگاه بودند. چون فکر می کنم طرفداران کتاب ها می دانند که هر قسمت مربوط به یک خواهر و برادر متفاوت است. و ما بسیار باتوم را به دوست داشتنی ها منتقل می کنیم [Jonathan Bailey]، که نقش آنتونی را بازی می کند ، و این داستان اصلی داستان فصل دو و قوس داستان فصل دو خواهد بود. “

نمی توانیم صبر کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>