فیلم اکشن زنده سفید برفی: همه آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

دیزنی این کار را دوباره انجام داده است: الف سفید برفی فیلم لایو اکشن به صفحه نمایش ما می آید. آنچه در اینجا درباره این فیلم می دانیم اینجاست:

راشل زگلر سفید برفی بازی خواهد کرد. داستان سمت غربی بازیگر این خبر را در 22 ژوئن در حساب شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “خوب … سلام به یک رویا. … “

مرد عنکبوتی شگفت انگیز و 500 روز از تابستان مدیر مارک وب سکان هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت. “توانایی های صوتی فوق العاده راشل تازه آغاز هدیه دادن او است. قدرت ، هوش و خوش بینی او به بخشی جدایی ناپذیر در کشف مجدد شادی در این افسانه کلاسیک دیزنی تبدیل می شود. “او در بیانیه ای درباره انتخاب بازیگران زگلر گفت: ضرب الاجل.

فیلم West Side Story ، به کارگردانی استیون اسپیلبرگ از 10 دسامبر به سینماها می آید در آن زگلر در نقش ماریا ، انسل الگورت در نقش تونی و آریانا دبوز در نقش آنیتا بازی می کنند. اسپیلبرگ گفت Vanity Fair درباره اقتباس خود ، “این داستان نه تنها محصول زمان خود است ، بلکه آن زمان نیز بازگشته است و با نوعی عصبانیت اجتماعی بازگردانده شده است. من واقعاً می خواستم بگویم که تجربه پورتوریکو ، نویوریکان از مهاجرت به این کشور و مبارزه برای تأمین هزینه زندگی و بچه دار شدن و مبارزه با موانع بیگانه ستیزی و تعصب نژادی. ”

اعدام کنندگان دیزنی بودند گفته می شود “منفجر” توسط بازی زگلر در فیلم.

این فیلم شامل موسیقی اصیل خواهد بود. دونفره ترانه سرایی بنج پسک و جاستین پل که روی آنها کار کرده اند لا لا لند، بزرگترین نمایشگر، و ایوان هانسن عزیز، موسیقی جدیدی برای فیلم می نویسد. آهنگ های OG مانند “Heigh-Ho” ، “Someday My Prince Will Come” ، و “Whistle while You working” نیز در فیلم ظاهر می شوند.

تولید در سال 2022 آغاز می شود. دیزنی هنوز تاریخ اکران یا نمایش عمومی آن در + دیزنی یا سینماها را اعلام نکرده است. یا هر دو!

ما این پست را با ورود به جزئیات بیشتر به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>