فیلم جدید سلنا گومز وحشتناک به نظر می رسد

[ad_1]

به نظر می رسد فیلم بعدی سلنا گومز دمدمی مزاجی باشد ، اما تمام داستانهای من درگیر آن است ، بنابراین من فقط شجاع خواهم شد. ضرب الاجل گزارش می کند که خواننده ، بازیگر و مجری برنامه آشپزی در آن بازی می کنند مارپیچ، یک هیجان روانشناختی درباره “یک تأثیرگذار قبلی که اعتیاد او به شبکه های اجتماعی باعث می شود بدنش به معنای واقعی کلمه از هم بپاشد.” دارم می گیرم اینگرید غرب می رود و اشلی او. از آینه سیاه ارتعاشات در حال حاضر.

ملیسا برودر ، نویسنده حساب محبوب محبوب توییتر @sosadtoday امروز، پیش نویس فیلمنامه ای را نوشت که از آن زمان توسط فیبی فیشر بازنویسی شده است. پترا کالینز ، که در آمازون ظاهر شده است شفاف و به عنوان یک عکاس آنلاین با کار در سایتهایی مانند این شهرت پیدا کرد تازه کار، اولین کارگردانی او را انجام خواهد داد این اساساً معادل فیلم جدول جالب دختران هنری در هنگام ناهار است ، و من در آن کار می کنم.

به هر حال ، اگر فکر می کنید ، “فیلم ترسناکی نامیده می شود مارپیچ؟ آیا قبلاً پیش نمایش آن را ندیده ام؟ ” تو اشتباه نمیکنی. مارپیچ: از کتاب اره نام ورود کریس راک به حق رای دادن در گور وحشت است.

با 222 میلیون فالوور اینستاگرام ، سلنا گومز مطمئناً به عنوان یک تأثیرگذار قابل باور است ، اما او در سال 2019 فاش کرد که در واقع این برنامه را روی تلفن خود ندارد. وی گفت ، “من فکر می کنم که واقعاً ناسالم شده است ، برای جوانان از جمله خودم ، تمام وقت خود را صرف تثبیت تمام این نظرات و اجازه دادن به این مطالب می کنم ، و این بر من تأثیر می گذارد.” خودی. “این باعث افسردگی من خواهد شد. این باعث می شود که نسبت به خودم احساس خوبی نداشته باشم ، و به بدنم متفاوت نگاه کنم ، و انواع مختلف آن.”

به نظر می رسد که او خطرات شبکه های اجتماعی را می داند – و به نظر می رسد مارپیچ این خطرات را به طرز سرد و مبتکرانه ای برطرف خواهد کرد. فیلم های ترسناک همراه با یک پیام همیشه بهترین هستند. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>