فیلم های جدید در سال 2021: همه فیلم هایی که امسال نمی توانیم منتظر دیدن آنها باشیم

[ad_1]

فیلم های جدید در سال 2021 متفاوت هستند. بعد از گذشت یک سال گذشته از تماشای آنها از خانه به دلیل قرنطینه ، تعجب نکنید وقتی دوباره افرادی را دیدید که برای لذت بردن از فیلم ها روی صفحه های 30 فوتی مسابقه می دهند. اوه ، چقدر دلم برای بارگیری میان وعده های گران قیمت ، استقرار در یک تخت چرمی و تماشای 25 دقیقه تریلر از دست رفته است! من فقط می خواهم آن را برگرداند!

این مثل این است که خدایان فیلم دعاهای ما را شنیده اند زیرا امسال تعداد زیادی فیلم در حال اکران هستند که این روزها به قیمت بیهوده بلیط فیلم می ارزند. از جانب وقت مرگ نیست به عنکبوت با بازی اسکارلت جوهانسون و فلورانس پوگ ، ما در یک لیست باورنکردنی قرار داریم.

در زیر ، همه فیلم های جدید در سال 2021 برای علامت گذاری در تقویم های شما.

زولا (30 ژوئن)

فیلم آینده براساس موضوع ویروسی توییتر ساخته شده است و کارگردان جانیکا براوو داستان را به صفحه نمایش بزرگ خواهد آورد. در صورت فراموش کردن ، داستان بر روی آزیا ولز کینگ ، معروف به زولا متمرکز است. در این موضوع ، کینگ توضیح داد که چگونه با یک رقصنده به نام استفانی که اخیراً ملاقات کرده است ، به سفر به فلوریدا موافقت کرده است. در این سفر دوست پسر استفانی و “هم اتاقی” نیز حضور داشتند. آنچه که به عنوان “سفر کج بیل” خود به خود آغاز می شود ، به سواری وحشی تبدیل می شود. در تماشاخانه ها.

توپ برتر: ماوریک (2 جولای)

بیش از 30 سال بعد ، ما سرانجام به یک توپ برتر دنباله ، با تام کروز که دوباره نقش خود را تکرار می کند. مطمئناً ، اینکه کلی مک گلیس از او س .ال نشده است ، این یک ظلم سنگین است. او سزاوار دنباله خودش است ، لعنت بر آن! در تماشاخانه ها

Forever Purge (2 جولای)

بله ، دیگری پاکسازی این تابستان در سینما اکران می شود. من مطمئن نیستم که چه کسی این درخواست را کرده است ، اما اگر به دنبال یک فیلم ترسناک خوب هستید ، داستان مربوط به یک زن و شوهر مکزیکی که از یک کارتل مواد مخدر فرار می کنند ، به نقطه اصلی خواهد رسید. در تماشاخانه ها.

عنکبوت (9 جولای)

ناتاشا رومانوف (معروف به بیوه سیاه یا اسکارلت جوهانسون) سرانجام در حال تهیه فیلم مستقل خود است و بازی در این فیلم با فلورانس پوگ انجام می شود ، بنابراین می دانید که نمادین خواهد بود. در حالی که سفر ناتاشا به روسیه برمی گردد – در این فاصله زمانی ، تماشا کنید کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و Avengers: Infinity War– و پدرش را ملاقات می کند (با بازی دیوید هاربر). در تماشاخانه ها.

قدیمی (23 جولای)

اگر M. Night Shyamalan فیلمی را کارگردانی کند ، پس شما هستید می دانم دمدمی مزاجی خواهد بود حس ششم کارگردان با آخرین فیلم خود بر اساس رمان گرافیکی تحویل می دهد ، قلعه شن، نوشته پیر اسکار لوی و فردریک پیترز. این فیلم در مورد تعطیلات گرمسیری یک خانواده است که وقتی همه در ساحل خلوت شروع به پیر شدن سریع می کنند نوبت می گیرد – کل زندگی آنها را در یک روز کاهش می دهد. در تماشاخانه ها.

شوالیه سبز (30 ژوئیه)

Dev Patel برادرزاده سرسخت شاه آرتور را به تصویر می کشد که در تلاش برای مقابله با شوالیه مشهور سبز است. آلیشیا ویکاندر ، جوئل اجرتون و ساریتا چودوری نیز در فیلم فانتزی قرون وسطایی بازی می کنند. در تماشاخانه ها.

نه روز (30 ژوئیه)

وینستون دوک و زازی بیتز داستان اصلی راجع به مردی (دوک) را رهبری می کنند که با پنج روح متولد نشده مصاحبه می کند (بیتز یکی از روح هاست) تا مشخص کند به کدام یک می توان روی زمین زندگی کرد. اولین بار این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ 27 ژانویه سال 2020 اکران شد ، اما به دلیل COVID-19 اکران با تاخیر مواجه شد. در تماشاخانه ها.

آب راکد (30 ژوئیه)

مت دیمون در نقش یک کارگر دکل نفتی آمریکایی بازی می کند که به دلیل قتلی که ادعا می کند مرتکب نشده است ، برای دیدار با دختر بیگانه خود (با بازی ابیگیل برسلین) در زندان به فرانسه سفر می کند. حتی اگر او به زبان صحبت نمی کند و فرهنگ را نمی فهمد ، شخصیت او مأموریت دارد که او را تبرئه کند. فکر گرفته شده فقط اگر دختر در زندان باشد. در تماشاخانه ها.

جوخه خودکشی (6 آگوست)

با سال 2016 اشتباه گرفته نشود جوخه خودکشی ، این فیلم جدید بیشتر ماجراهای اهریمنی هارلی کوین ، ریک پرچم و دیگر شرورهای مورد علاقه شما را بررسی می کند. در سینما و HBO Max.

نفس نکشید 2 (13 آگوست)

انگار اولین نفس نکش فیلم به اندازه کافی وحشتناک نبود … دنباله با پنهان شدن “مرد کور” برمی گردد. او چندین سال است که از شبکه دور است و در یک کابین با یک دختر جوان یتیم زندگی می کند. وقتی جنایتکاران دختر را می ربایند ، مرد باید برای نجات او از مخفیگاه خارج شود. در تماشاخانه ها.

توجه (13 آگوست)

احترام… بدانید که برای من چه معنی دارد! تنها زنی که می توانست عدالت را نسبت به آرتا فرانکین (جنیفر هادسون) ادا کند ، در این درام موسیقی فیلم “ملکه روح” زندگی می کند. در تماشاخانه ها.

مرد نبات (27 آگوست)

پس از چند تأخیر ، سرانجام این فیلم ترسناک به کارگردانی Nia DaCosta (بازسازی شده از کلاسیک 92) در حال اکران است. چه اتفاقی می افتد که پنج بار در آینه بگویید “Candyman”؟ من یک نکته به شما می دهم: وحشتناک است. در تماشاخانه ها.

تپه (1 اکتبر)

تیموتی چلامت و ربکا فرگوسن رهبری این حماسه علمی تخیلی را به کارگردانی دنیس ویلنوو بر عهده دارند (زندانیان ، ورود، و هیتمن) در سینما و HBO Max.

چشمان مار (22 اکتبر)

آ جی آی جو spin-off در مورد Snake Eyes ، یکی از مهمترین اعضای تیم. هنری گلدینگ وارد نقش عنوانی می شود که در کلیپ زیر با آن جیمی فالون صحبت می کند. در تماشاخانه ها.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>