فیلم های جین فوندا: محبوب ترین های او را از کجا پخش کنیم

[ad_1]

چه در حال و هوای علمی-تخیلی باشید ، چه دراماتیک یا چه چیزی خنده دار ، یک فیلم جین فوندا وجود دارد که متناسب با این موضوع است. این بازیگر و فعال برجسته در طی دهه های فعالیت حرفه ای خود در ده ها فیلم حضور داشته است ، اما اگر تازه سفر خود را به FondaVerse آغاز کرده اید – یا به سادگی به دنبال شب عالی فیلم بعدی خود هستید – این محبوب ترین فیلم های او هستند. در اینجا جایی است که آنها را در حال حاضر جریان دهید:

On Golden Pond (1981)

آنچه در مورد آن است: فوندا در کنار پدر واقعی خود ، هنری فوندا و کاترین هپبورن در این درام درباره یک خانواده نیمه بیگانه که در حوض تیتر جمع شده اند ، بازی می کند. هرکسی که با پدر یا مادر پیری برخورد کرده باشد با این داستان عشق دشوار ارتباط برقرار می کند.

مکان تماشا: اکنون از طریق HBOMax پخش جریانی کنید.

Barefoot in the Park (1967)

آنچه در مورد آن است: این سنگ کمال عاشقانه از نسل هیپی هاست ، این کودک کم گل و بی دغدغه (فوندا) و یک وکیل محافظه کار (رابرت ردفورد) را دنبال می کند که تلاش می کنند ازدواج خود را به نتیجه برسانند. مرتب تر از یک فندک ، شادتر اونجوری که بودیم.

مکان تماشا: اکنون در Amazon Prime پخش جریانی کنید.

باربارلا (1968)

چه چیزی در مورد آن است: توضیح این حرکت علمی تخیلی کمپی کمی دشوار است و تماشای کمترین میزان ورود شما احتمالاً سرگرم کننده تر است. اما کافی است بگوییم فوندا در نقش یک بچه فضایی سکسی بازی می کند که کهکشان را نجات می دهد. به کارگردانی شوهر وقت او راجر وادیم ساخته شد.

مکان تماشا: اکنون در Amazon Prime پخش جریانی کنید.

9 تا 5 (1980)

چه چیزی در مورد آن است: فوندا ، دالی پرتون و لیلی تاملین (که اکنون لباس فوندا ادامه دارد) گریس و فرانکی) زنان شاغل را بازی کنید که تصمیم دارند به هر طریقی از رئیس جنسیتخواه خود انتقام بگیرند. بله ، این همان چیزی است که آهنگ از آن است!

کجا تماشا کنید: اکنون از Hulu پخش جریانی کنید.

Monster-in-law (2005)

چه چیزی در مورد آن است: فوندا به عنوان یک مادر متکبر که توسط دوست دختر جدید پسرش تهدید می شود ، در این کمدی رمانتیک احمقانه با جنیفر لوپز مبارزه می کند که احتمالاً برای بعضی از ما که دقیقاً با والدین شخص برجسته خود ژل نمی زنیم خیلی کمی قابل رویت است.

کجا تماشا کنید: اکنون در Vudu اجاره کنید.

تماشای مبارک ، طرفداران جین فوندا!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>