فینال WandaVision: این چیزی است که طرفداران فکر می کنند

[ad_1]

هشدار: این مقاله حاوی اسپویلر برای نه قسمت از WandaVision و همچنین برخی از فیلم های مارول است.

یادآوری: قسمت نهم از WandaVision دارای یک صحنه اعتبارات میانی و یک صحنه پس از اعتبار است. اگر این قسمت را به پایان رساندید اما فراموش کردید که برای آن طرف باشید ، برگردید و تماشا کنید ، زیرا ما در مورد همه چیز بحث می کنیم.

که WandaVision فینال دو برابر همه چیز را تحویل می دهد. دو قلو ، دو چشم انداز ، دو جادوگر. و ما پیش بینی می کنیم که دو برابر مقدار معمول احساسات ، برداشت ها ، نظریه ها و الگوهای رفتاری وجود خواهد داشت. برای اینکه پایانی اگر پشتکار پایدار نباشد چیست؟

بله ، قسمت نهم ، “سریال پایانی” چیزی انفجاری نبود. و این که آیا شما مانند یک ساکن وست ویو از خانم ماکسیموف رنجیده اید یا برای مدت بیشتری با او مثل (هق هق گریه!) بیلی و تامی مشغول کار هستید ، بدون شک این چیزی است که اینترنت آخر هفته در مورد آن صحبت خواهد کرد … احتمالاً تا شاهین و سرباز زمستانی قطره خوب ، بیایید وارد آن شویم ، اینطور است؟

اول از همه ، کمبود تعجب آور و شگفت آور! هیچ غول آشکار نمی کند ، هیچ شخصیت جدیدی وجود ندارد ، هیچ صخره ساز دیوانه ای وجود ندارد که در قسمت بعدی پیچیده شود دکتر استرنج (یا جای دیگری در Multiverse). این ، اول از همه و در آخر ، سرانجام یک قطعنامه از رابطه واندا / ویژن بود ، که تحت الشعاع مفیستو ، مگنتو ، اولترون یا سایر طرفداران Big Bads قرار نگرفت که ممکن است ظاهر شود.

در واقع ، Quicksilver معلوم شد که … رالف بوهنر است؟ همانطور که در “شوهر رالف” آگاتا بازیگری است که اتفاقاً در وست ویو زندگی می کند و این است نه گره زدن به مردان ایکس کائنات؟ مثل یک جعل جعلی دوتایی است. پیچ و تاب این است که هیچ پیچشی وجود ندارد. او فقط یک پسر بود. نمی دیدم که می آید.

همچنین ، بسیار خوب ، خانواده ، احساسات. ما به نوعی همیشه می دانستیم که در پایان این ویژن باید بمیرد (برای سومین بار ، آقای خوب) ، اما دوقلوها؟ قلب ما!

همچنین ، آیا می توانیم در مورد آنچه که اورجینال ویژن پس از پرواز از طریق نورگیر کتابخانه رخ داده است ، به روزرسانی کنیم زیرا ، هوم ، ما هرگز دیگر او را ندیدیم؟

چیزی که همه می توانند در مورد آن توافق کنند این است که واندا است جادوگر اسکارلت. لباس ، مو ، قدرت. بله ، ما آن را دوست داریم بیشتر به ما بده ، مادر.

هالووین 2021 ، اینجا هستیم! همچنین ، MCU Phase 4 در اینجا آمده ایم ، اما هالووین از اهمیت بیشتری برخوردار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>