قبل از مراسم ویژه مگان مارکل ، مصاحبه اپرا در سال 1996 با سارا فرگوسن را تماشا کنید

[ad_1]

امروز 7 مارس است و شما می دانید که این چه معنایی دارد: مصاحبه مورد انتظار بین اپرا وینفری ، مگان مارکل و پرنس هری در ساعت 8 بعد از ظهر در EST از شبکه CBS پخش می شود.

پیش از گفتگوی دو ساعته و همه چیز ، احتمالاً باید این مصاحبه را ببینید که وینفری با سارا فرگوسن در مورد واقعیت ازدواج با خانواده سلطنتی ، زندگی کاخ و مطبوعات انگلیس انجام داده است.

فرگوسن از سال 1986-1996 با پرنس اندرو ازدواج کرد و مادر پرنسس اوگنی و پرنسس بئاتریس است. او اولین بار در سال 96 با وینفری صحبت کرد و در مورد “قساوت” ای که در برابر مطبوعات انگلیس با آن روبرو شد صحبت کرد ، موضوعی که مارکل و پرنس هری کاملاً با آن آشنایی دارند.

وی در مصاحبه گفت: مردم، همچنین گفت: “این بسیار بی رحمانه و بسیار دردناک است که بخواهید احساسات درون خود را در چنین صحنه عمومی پیدا کنید.”

دوشس یورک ، که همچنین با “فرگی” می رود ، همچنین انتظارات زیاد از زندگی به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی را بیان کرد. وی به وینفری گفت: “شما با افسانه ازدواج نکردید ، با یک مرد ازدواج کردید.” “شما عاشق شدی و با یك مرد ازدواج كردی ، و سپس باید با این افسانه كنار بیایید. حالا این افسانه نیست ، زندگی واقعی است – خوب ، آنها تصور می كنند كه زندگی واقعی آنجاست.”

از طرف خود ، مگان مارکل در یک کلیپ اخیر از ویژه برنامه CBS فاش کرد که احساس “آزادسازی” می کند تا سرانجام بتواند تجربه خود را به اشتراک بگذارد. ماركل در پیش نمایش دیگری گفت: “من نمی دانم كه چگونه آنها انتظار داشتند كه بعد از این همه وقت ، اگر نقشی فعال كه شركت در تداوم كذب درباره ما بازی می كند ، همچنان ساكت باشیم.” که با خطر از دست دادن چیزها همراه است ، چیزهای زیادی از دست رفته است. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>