قبل از پخش مصاحبه اپرا ، مگان مارکل در اشک بود

[ad_1]

هر چقدر که گفته می شود در آن مصاحبه بمب گذاری شده ویژه با اپرا وینفری ، ماجرا برای او تعریف شده باشد ، اما برای مگان مارکل نیز بسیار دشوار بود که با داستان های منفی که در چند روز قبل از او در مورد او جریان داشت ، کنار بیاید. شاهزاده هری می گوید که اوضاع خیلی بد شده است ، او همسرش را در این مورد گریان یافت.

پرنس هری در یک قسمت از مطب های جدید بهداشت روان خود به اشتراک گذاشت: “من نیمه شب از خواب بیدار شدم که در بالش گریه می کرد ، زیرا نمی خواهد مرا بیدار کند ، زیرا من بیش از حد حمل می کنم.” با وینفری ، من که نمی توانی ببینی ، مطابق مردم. “این دلخراش است. من او را نگه داشتم ، صحبت کردیم ، او گریه کرد ، و او گریه کرد ، و او گریه کرد.”

او ناراحتی همسرش را مقصر “تلاش مشترک موسسه و رسانه ها برای لکه دار کردن او” دانست ، و موسسه سلطنتی را همانطور که در آن مصاحبه اصلی انجام داد ، “موسسه” نامید.

پرنس هری مصاحبه این زوج با وینفری را چنین توصیف کرد: “در مورد واقعی بودن ، اصیل بودن و امیدوارم تجربه ای که می دانیم با وجود موقعیت ممتاز منحصر به فرد ما ، برای بسیاری از مردم جهان قابل باور است.”

کریس جکسون / گتی ایماژ

در اوایل ماه مارس ، پیش از این ویژه نامه ، داستانی ابتدا در روزنامه های انگلستان و سپس در سطح بین المللی منتشر شد مبنی بر اینکه مگان مارکل اعضای کاخ را “قلدری” کرده و بعداً یکی از کارمندان شکایت رسمی کرده است. در آن زمان ، سخنگوی این زوج در بیانیه ای پاسخ داد: “بیایید این را همان چیزی بنامیم که وجود دارد – یک کارزار محاسبه شده لکه دار مبتنی بر اطلاعات غلط گمراه کننده و مضر … تصادفی نیست که اتهامات چندین ساله را با هدف تضعیف دوشس تحریف می کند اندکی قبل از اینکه او و دوک بخواهند صریح و صادقانه در مورد تجربه سالهای اخیر خود صحبت کنند ، برای رسانه های انگلیسی در جریان قرار می گیرند. ” به نوبه خود ، کاخ باکینگهام پاسخ داد که آنها به دنبال اتهامات خواهند بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>