كورتني كارداشيان و اسكات ديسيك در مورد جايگاه خود واقعي شدند

[ad_1]

گزارش ها مبنی بر اینکه “اسکات دیسیک” با رابطه فعلی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر “درگیر” است ، بیش از منابع و شایعات است.

در یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از قسمت دو از همگام با کارداشیان به هم پیوستن ، همسایگان پیش از اندی کوهن در مورد روابط گذشته و مکانی که امروز در آن قرار دارند باز شدند – از جمله احساس دیسیک هنگام کارداشیان “با افراد دیگر”.

در بالای کلیپ ، هر دو ستاره واقعیت – که به مدت 9 سال با هم بودند و سه فرزند مشترک دارند – اعتراف کردند که اگر به دلیل سو abuse مصرف مواد گذشته دیسیک نبود ، ممکن است هنوز با هم باشند. دیسیک پس از جدایی آنها در سال 2015 ، خود را در زمینه توانبخشی بررسی کرد. او در مورد خیانت خود در طول رابطه آنها می گوید: “من نمی خواهم بهانه ای برای رفتار خود بیاورم.” “من قطعا این کارها را هوشیارانه انجام نمی دادم. اما همه چیز اشتباه بود ، و من فقط فکر کردم که این طبیعی است.”

پس از بستن شایعاتی مبنی بر اینکه این زوج از زمان جدایی بهم خورده اند ، کورتنی کارداشیان پیوند آنها را یکی از “دوستان بزرگ و والدین مشترک” توصیف کرد ، در حالی که دیسیک افزود که “ما خانواده هستیم. فکر می کنم همیشه خواهیم بود.”

دیوید بکر

آن زمان بود که کوهن ظاهراً به گزارش های اخیر مبنی بر حسادت “اسکات دیسیک” نسبت به رابطه سنگین PDA کارداشیان با درامر Blink-182 ، علی رغم رابطه خودش با مدل 20 ساله آملیا گری هملین ، پرداخت.

کوهن در این کلیپ به دیسیک گفت: “به نظر می رسد وقتی کورتنی با بچه های دیگر ارتباط برقرار می شود واقعاً ناراحت می شوید.”

“من؟ دیسیک جواب داد ، که خنده کوچولو از طرف سابقش خندید. “نه ، من فقط می خواهم آنها را بکشم.” در حالی که او به وضوح شوخی می کرد ، ستاره واقعیت ادامه داد که او طرفدار “آخرین پسر” کارداشیان نیست ، احتمالاً منظور او سابق او ، یونس بنجیما است.

“آخرین مرد … بیایید همه در اینجا صادق باشیم ،” قبل از اینکه خلوع کارداشیان بپرد گفت: “هیچ کس از آخرین نفر خوشحال نبود.” دیسیک اضافه کرد ، “اما من سعی کردم از آن حمایت کنم – من هنوز آنجا بودم که سعی کردم به او کمک کنم.” می توانید کلیپ کامل را در زیر مشاهده کنید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>