لاینر Charlotte Tilbury Hollywood Exagger-Eyes باعث می شود چشمانم مانند یک شاهزاده خانم دیزنی چشمک بزند

[ad_1]

طی سال گذشته TikTok به مرکز خرید مجازی من تبدیل شده است ، جایی که هر کاربری مرا متقاعد می کند کاملاً باید در 60 ثانیه یا کمتر چیزی بخرم. آخرین؟ دونفره آویز چشم چشمی شارلوت تیلبری هالیوود.

برخلاف برخی دیگر از چیزهایی که من به صورت ناخواسته خریداری کرده و سپس آنها را رها کرده ام – معلوم می شود که من در کلاه های کامیون احمق به نظر می رسم و جایی برای پوشیدن رژ لب براق ندارم – خط چشم چاقوی چارلوت تیلبری Hollywood Exagger به یکی از کالاهای اصلی در آرایش روزانه من تبدیل شده است. پیش فرض ساده است: یک انتهای آن دارای یک مداد سیاه مات کلاسیک برای تعریف است. دیگری ، سایه شامپاین براق برای روشن و بزرگتر شدن چشمان شما. من احتمالاً حدود 300 خط مشکی و 100 عکس برهنه در مجموعه خود دارم ، اما یک ویدیو توسط کاربر Gisele Ayora من را متقاعد کرد که مورد دیگری اضافه کنم.

در فیلم فوق الذکر ، او خط چشم را برای چشم های خود برجسته می کند و سایه شامپاین را روی خط آب خود می کشد. تفاوت بین چشم برجسته و چشم غیر برجسته بسیار مهم است و نتیجه نهایی ظریف است ، با این حال چشمان او مانند یک گوزن متحرک برق می زند.

من همیشه آیکون های چشم بزرگ – Twiggy ، Zooey Deschanel ، Sailor Moon – را تحسین می کردم اما از آنجا که با چشمان کوچکتر متولد شدم ، از زمانی که آرایش کردم شروع به تلاش برای ایجاد آنها کردم. کل خط چشم “سفید یا برهنه در خط آب” در تصاویر عالی به نظر می رسد ، اما همیشه به نظر من گچی و جعلی است ، به همین دلیل سایه روشن در شارلوت تیلبری برای من جذاب بود (و ، وعده چشم شاهزاده دیزنی) .

هرچند که چشمان من کاملاً بیدار به نظر نمی رسند مانند Ayora در فیلمش (رفتن به گچ تا ژنتیک و القاensions مژه) ، اما با یک کشیدن آستر ، چشم های من روشن تر و دیوانه وار به نظر می رسد ، و مانند من نیست بیدار ماند تا ساعت 1 با تماشای تلویزیون یا مبارزه با سرماخوردگی تابستان. همچنین فوق العاده ظریف است – فقط به اندازه کافی پاپ اضافه می کند تا مشخص شود شما کاری انجام داده اید ، اما با بقیه آرایش های شما رقابت نمی کند یا خیلی “تمام شده” به نظر نمی رسد. مهمتر از همه ، فرمول بسیار کرمی و صاف است ، و مانند ماسک های دیگر جمع نمی شود و در مژه های پایین من جمع نمی شود.

من همچنین روزانه از قسمت سیاه استفاده می کنم ، این برای بال ظریفی که از زمان شروع دوباره باز شدن جهان انجام داده ام بسیار مناسب است. مانند کرمی مانند نمونه فلزی است و قبل از تنظیم برای پوشیدن تمام روز ، به راحتی قابل لمس و کمی لکه گیری است. من همچنین از قسمت براق استفاده کرده ام تا فقط درخشش لکه های شبنم مانند را به درب های خود اضافه کنم ، در واقع ، این تمام نگاه چشم من در یک مداد است.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

چشمانم ممکن است به اندازه سیندرلا بزرگ و درخشان نباشد ، اما بسیار لعنتی نزدیک هستند. بعد از سالی که گذرانده ایم ، آنچه را که می توانم بگیرم می گیرم.

خط چشم خط چشم شارلوت تیلبری هالیوود

خط چشم مات Charlotte Tilbury Matte & Metallic Hollywood Exagger-eyes

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>