لایه های Mussed ترند هستند و آنها به شما استخوان های فوری را می دهند

[ad_1]

لایه ها یک موضوع تفرقه انداز است. آن دسته از ما که در Noughties از لایه های لرزان بیش از حد استفاده کردیم و دو سال آینده را صرف خشک کردن آنها برای تسلیم کردیم ، ممکن است (قابل توجیه) فکر کنیم که ارزش دردسر را ندارند. از طرف دیگر ، کسانی که می بینند لایه های پر حجم و متلاشی و حجیم در هر مدل موی دخترانه و خنک روی “گرم” بریده می شوند ، ممکن است این س wondال را داشته باشند که آیا زمان انجام کار فرا رسیده است؟

مسئله این است که ، حتی بدخواه ترین افراد در میان ما نیز احتمالاً از قبل لایه هایی دارند. لوک هرشسن ، آرایشگر برجسته مو ، توضیح می دهد: “لایه ها تقریباً بخشی از هر مدل مویی هستند ، مگر اینکه یک تیز تیز داشته باشید.” او می گوید: “یک حاشیه بزرگ نمونه ای از لایه ها است ، همانند برخی از قطعات قاب که در اطراف فک یا چانه شما تمام می شوند.”

طی 12 ماه گذشته ، موهای لایه دار احیای گسترده ای داشته اند. در واقع ، لری کینگ ، آرایشگر مشهور ، آنها را نامگذاری کرد بزرگترین روند 2021. این ممکن است شورشی در برابر رشته های بیش از حد رشد یافته باشد که ما مجبور بودیم هنگام قفل کردن با آنها زندگی کنیم ، اما بافت پر پیچ و خم دهه 70 بر روند تابستان غالب است ، و آن را با موهای زائد ، فرشته های چارلی ، موهای بلند پرده ای و حتی اگر شجاع باشید یک چرخش مدرن روی کفال را انجام دهید.

سبک های عمدی جسورانه و متلاطم دوباره به حالت اولیه بازمی گردند ، اما کاملاً قابل تنظیم هستند – شما می توانید با استفاده از برش دادن ترانزها ، نرم ها را به حالت نرم درآورید ، مانند “تار و پود زیبا” که به بافت مشبک متمایل است اما لایه ها را طولانی تر نگه می دارد سبک تر بودن آنها آسان تر است

هنوز قانع نشده اید؟ برای کسانی که می خواهند آن را کم حرف نگه دارند ، یک راه حل دقیق تر وجود دارد. هرشسون می گوید: “ایده لایه های نامرئی برای یک رویکرد نرم تر واقعاً مهم است.” آنها ظریف ، یکپارچه و تقریباً نامحسوس هستند. “شما ممکن است لایه هایی در موهای خود داشته باشید ، اما نمی خواهید احساس توده یا برآمدگی داشته باشند.” حتی لوب لایه ای سوکی واترهاوس نیز با صدای تکان دهنده ای سبک تر است. هرشسون می گوید: “این یک لایه واضح است.”

تا زمانی که به دنبال عمدی جسورانه و متلاطم نباشید ، سبک سبک لمس سبک تر و برای هر روز تملق آورتر است. اگرچه لایه های نامرئی ممکن است زیاد به نظر نرسند ، اما در عمل می توانند به طرز شگفت انگیزی مثر باشند. Hersheson می گوید: “با استفاده از قیچی نازک یا تیغ برای جلوگیری از خطوط تند ،” آنها به گونه ای بریده نمی شوند که انتهای آن مانند آن صاف و مانند خط کش باشد. “از نظر غیر مسلح ، ممکن است به نظر برسد که بیشتر از یک طول است ، اما در واقع وقتی که آن را بچرخانید یا حالت دهید ، شکل بیشتری به شما می دهد. این به شما کمی بیشتر بافت می بخشد. ” آن لایه ها را درست در پشت بگیرید و voila کنید! شما در جایی که به آن احتیاج دارید حرکتی سبک و سنگین دارید. آنها را در اطراف صورت میخ بزنید (ما در حال صحبت کردن با یک حاشیه آرام تا فک هستیم که از دو طرف گونه شما لاغر می شود) ، و آنها می توانند پاسخی برای استخوان های گونه فوری باشند.

یک پاداش اضافی برای لایه های نامرئی؟ آنها همه کاره هستند. بسته به اینکه شما چقدر می خواهید یک استایل را انجام دهید ، می تواند یک روز در یک دم اسکی شیک شناسایی نشود و یا شل بماند ، سپس می تواند با استفاده از پارچه تقویت شود تا روز دیگر به شکل ظاهری و زیبایی بدل شود.

در اینجا هر آنچه در مورد لایه بندی باید بدانید آورده شده است.

موهای لایه ای چیست؟

Hersheson می گوید: در ابتدایی ترین حالت ، یک لایه “موهایی است که به پایین موهای شما نمی رسند”. به طور مشخص تر ، “رایان فورسایت” ، مدیر ارشد سالن کاونت گاردن Trevor Sorbie در لندن ، توضیح می دهد: “این سبک ترین نوع برش مو است.” بخشهایی از مو برای کاهش وزن به صورت عمودی از سر گرفته شده و بریده می شود.

فواید موهای لایه ای چیست؟

Forsythe توضیح می دهد: “لایه گذاری مو نه تنها باعث کاهش وزن می شود بلکه می تواند به ایجاد فرم ، حجم ، حرکت و بافت نیز کمک کند.”

آیا لایه ها موها را ضخیم تر نشان می دهد؟

Forsythe می گوید: “لزوما ضخیم تر نیستند اما می توانند حجم بیشتری را ایجاد کنند.”

آیا لایه ها می توانند بدون نیاز به از دست دادن طول ، سبکی را تغییر شکل دهند یا به روز کنند؟

Forsythe توضیح می دهد: “کاملاً ، اگر مثلاً یک باب سنگین سنگین دارید ، چند لایه به شما کمک می کند تا بافت و حرکت بیشتری داشته باشید.” “یا اگر موهای بلند شما کمی صاف احساس می شود ، برخی از لایه های دور تاج آن را باز می کند.”

تمایل به برش لایه ها در کجا دارید؟

فورسایث می گوید: “بسته به شکلی که می خواهید ایجاد کنید یا جایی که می خواهید روشن شود ، به طور کلی در ناحیه” داخلی “انجام می شود – بالا ، پشت ، دو طرف. “” خارجی “رئوس مطالب یا طول محیط است.”

آیا لایه ها روی انواع موها کار می کنند؟

“بیشتر انواع موها می توانند متناسب با سطوح مختلف لایه بندی ، به ویژه موهای ضخیم و سنگین باشند. Forsythe می گوید ، موهایی که بسیار ظریف هستند ، باید از لایه لایه شدن بیش از حد جلوگیری کنند ، زیرا باعث صاف شدن موها و ایجاد “حسی” می شوند. هرشسون موافق است: “اگر موهای ظریفی دارید و سپس لایه های زیادی از آن مو می گذارید ، باعث می شود انتهای مو نازک تر شود.” احتیاط برای انتهای مخالف طیف نیز وجود دارد: Forsythe می گوید: “موهای بسیار وز یا خشن به طور کلی از داشتن وزن بیشتر سود می برند.” در این صورت ، ممکن است نخواهید لایه های زیادی را به داخل اضافه کنید.

چه سبک هایی می توانند از لایه بندی بهره مند شوند؟

Forsythe می گوید: “برش های کوتاه پیکسی و تکه های دهه 70 هر دو سبک هستند که واقعاً از لایه های زیادی بهره مند می شوند.”

آرایش موهای لایه ای چقدر ساده است؟

The Rachel ، جادویی که جنیفر آنیستون در آن استفاده می کرد را به یاد بیاورید دوستان؟ این یک سبک بسیار شکننده بود ، جن خودش نمی توانست آن را رام کند. این همان چیزی است که لایه های نامرئی به دنبال جلوگیری از آن هستند. Hersheson می گوید: “از نظر مدل سازی ، اگر لایه ای به خوبی انجام شود و متعلق به مدل مو باشد ، نباید خیلی حالت دهی شود.” “حتی با پارگی ، باید بتوانید آن را بشویید ، بگذارید تا خشک شود و در جای خود قرار گیرد.”

Forsythe می گوید: به شرطی که سبک کم نگهداری را انتخاب کرده باشید (که توسط یک حرفه ای کاهش یافته است) ، “این کار بسیار آسان خواهد بود”. “با استفاده از محصولات مناسب و فقط خشک کردن انگشت ، می توانید به یک نتیجه طبیعی و نرم برسید و یا می توانید صاف و صاف کنید تا جلای براق تری داشته باشد. لایه ها به چند منظوره بودن مدل ها کمک می کنند. “

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>