لباس زیر زنانه دنده ای Rihanna سبک تابستانی سکسی انجام شده درست

[ad_1]

ریحانا فقط یک گروه دیگر را به نمایش گذاشت که ما می توانیم از آن استفاده کنیم تا گرما را گرم نگه داریم در حالی که هنوز شیک است: یک لباس لغزش و لوازم جانبی بیانیه. ری به جای اینکه لباس هایش را ببندد ، که فقط او را در هوای ژوئیه خفه می کند ، اخیراً با یک لباس لغزش سیاه و سفید و رشته های مروارید پا به بیرون گذاشت ، که حتی اگر لباس زیادی هم نپوشیده است کاملاً مشخص است که کاملاً لباس پوشیده است.

او این ظاهر را با چند مورد دیگر از جواهرات ، کیف و کفش مشکی و لب قرمز روشن تکمیل کرد. وقتی برای کلاه های سطل فازی خیلی داغ است ، به آرایش خود اجازه می دهید انتخاب های جسورانه برای شما باشد!

گاتهام ، گتی ایماژ

ریحانا در بیرون از غذاخوری Carbone در شهر نیویورک در اواخر روز آخر هفته استقلال شکست خورده بود ، احتمالاً با زیبایی ، ملاقات با یک AP AP Rocky یا یکی دیگر از دوستان Big Big Apple دیدار کرد. گفته می شود که او و راکی ​​اخیراً (به طور موقت) به دلیل نداشتن شناسنامه از یک بار در بروکلین برگردانده شده اند ، اما ما مطمئن هستیم که میزبان در Carbone اشتباه تازه کار آن دروغگو را مرتکب نشده است.

صادقانه بگویم ، این لباس ما را به اولین مورد برگردانده است ظهور ریح: دوران “چتر”. سال 2007 بود ، جواهرات مزخرف بسیار عصبانی بود و بلر والدورف باکره بودن خود را به چاک باس در لیمو خود از دست داده بود و در همان لباس همان لباس ریانا بود. مدل موهای بنیانگذار Fenty در آن زمان کمی متفاوت بود اما هنوز در سمت کوتاه و ضخیم بود. چشمان او از این چشم گربه ای فعلی دودتر بود ، اما غیر از این … احساسات مطابقت دارند.

ICYMI ، آخرین نوآوری در سبک او برای تابستان ، ترکیب کوتاه شلوارک کوتاه با کلاه کلاه بیس بال بود ، ظاهری در طول روز که احتمالاً با کفش های کتانی به جای کفش های سبک سعی خواهیم کرد زیرا ما ، به طرز غم انگیزی ، فانی هستیم. این لباس نیز شامل یک رشته مروارید طولانی بود (tuckeD داخل کتش اما هنوز هم قابل مشاهده است). وای ، واقعاً همه جا از دهه 20 خروشان است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>