لباس عروس پرنسس دیانا به زودی به نمایش در می آید

[ad_1]

اگر از علاقه مندان به تاریخ سلطنت هستید ، ممکن است بخواهید به زودی سفری را به کاخ کنزینگتون رزرو کنید ، جایی که به زودی می توانید نگاهی کوتاه به لباس عروس پرنسس دیانا بیندازید. قرار است از سال 1995 برای اولین بار در آنجا به نمایش درآید.

لباس شاهزاده خانم دیانا توسط پسرانش ، پرنس ویلیام و پرنس هری ، به نمایشگاه آینده “سبک سلطنتی” وام داده شد که از 3 ژوئن تا 2 ژانویه در نارنجستان کاخ کنزینگتون نصب می شود ، ماری کلر. این بخشی از نمایشگاه قبلی در سال 1995 بود و در این بین در خانه کودکی پرنسس دیانا در آلتورپ به نمایش گذاشته شد.

این لباس توسط دیوید و الیزابت امانوئل طراحی شده است و باید گفت ، خیلی زود دهه 80 است. آستین بسیار زیاد است ، اگرچه با دامن کامل متعادل است ، هر دو با قطار 25 فوت کوتوله می شوند. نسخه ای از این لباس برای نتفلیکس بازآفرینی شد تاج و این می تواند در تبلیغات برای فصل چهارم دیده شود ، اگرچه اپیزودی در مورد عروسی وجود نداشت.

متصدی نمایشگاه ، متیو استوری در بیانیه مطبوعاتی گفت ، هر ماری کلر، “نمایشگاه تابستانی ما در کاخ کنزینگتون ، کانون توجه برخی از بزرگترین استعدادهای طراحی انگلیس خواهد بود که کار آنها در شکل گیری هویت بصری خانواده سلطنتی در طول قرن 20 نقش مهمی داشته است.”

وی ادامه داد ، “در حالی که بدون شک یکی از نکات جالب توجه لباس دلباخته عروسی پرنسس ولز با طراحی امانوئل است که برای اولین بار در 25 سال گذشته در قصر به نمایش در می آید – اما ما چند شگفتی واقعی داریم آستین برای طرفداران مد. “

حتی دهه ها پس از مرگ او ، سبک امضای پرنسس دیانا همچنان الهام بخش است. او تبدیل به نوعی آواتار برای مد گرایان باهوش و نوستالژیک شده است. البته لباس عروس او بلافاصله قابل تشخیص است ، اما ژاکت های رنگارنگ او نیز همین طور هستند. در زیر ببینید ، فقط چند بار کیت میدلتون او را کانالی کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>