لباس های عروس کوتاه ترند هستند

[ad_1]

همانطور که خوش بینی شروع به آگاهی بخشی جمعی می کند ، به نظر می رسد که در بازار عروس نیز نفوذ کرده است ، زیرا لباس های عروس کوتاه لحظه ای را سپری می کنند. پس از لغو عروسی های بزرگ ، به تعویق افتادن مراسم تالار شهر و پذیرایی های کوچک ، ممکن است شک شود که منظره عروس تا تابستان سال 2021 مبهم به نظر می رسد. علی رغم محدودیت های مداوم ، زوج ها با آماده سازی شخم می زنند و آماده می شوند تا سرانجام در روزهای عروسی که آرزو داشته اند بگویند “من می کنم”. مد با نقش اصلی جستجوی عروس که به سمت تفریح ​​و سرگرمی متمایل می شود ، نقش مهمی در این خوش بینی تازه پیدا کرده دارد.

گتی

مورگان لو Caer ، پیشگام محتوای جهانی سکوی خرید مد Lyst. “با لباسهای متوقف کننده نمایش ، کت و شلوارهای جسورانه ، لوازم جانبی بیانیه و کفش های پاشنه بلند که بار دیگر به لیست خواسته های همه راه می یابد ، مشخص می شود که اگر سال 2020 سال عروسی بزرگنمایی باشد ، 2021 سالی است که باعث ( مهمانی برگشت. “

گتی

بر این اساس ، عروسها به دنبال ظاهری پر از شخصیت و شیرینی های مرسوم ، از جمله لباس عروس کوتاه هستند.

جستجو برای لباس های کوتاه عروس 170 درصد افزایش یافته است ، شلوارهای تزئین شده 37٪ افزایش یافته است ، و پاشنه های بدلیجات ، که 31٪ افزایش داشته است ، در حال حاضر محبوب ترین سبک کفش برای عبور از راهرو هستند. هم. از آنجا که دن لوی ، به عنوان دیوید رز ، در روز عروسی خود یک لباس دامن دامادی تام براون به تن کرد نهر شیت در پایان ، جستجو برای “دامن عروسی مردان” سالانه 26٪ افزایش یافته است.

گتی

به طور طبیعی ، بریجتون، درام دوره بدبختی که در ماه دسامبر کشور را فرا گرفت ، نقشی در پایان عاشقانه و بی پایان بازار عروس داشته است. تقاضا برای کرست ها نسبت به سال گذشته 291 درصد چشمگیر است ، در حالی که سرپیچ های تزئین شده 156 درصد افزایش نشان می دهند. در ادامه خواهیم شنید که قاشق ها انتخاب مورد علاقه عروسی هستند.

با این لوازم خارق العاده OTT لوازم جانبی جدیدی که صحنه را جابجا می کنند مقابله می کند: ماسک صورت. پوشش های صورت “عروس” ، “عروسی” و “تطبیق” بیش از 30،000 جستجو در ماه داشته است ، زیرا مهمانان به دنبال گزینه های شگفت انگیزتر از ماسک های درجه پزشکی هستند. اما حتی شکار PPE محرمانه نیز نمی تواند روحیه کسانی را که RSVPd را در یک رویداد IRL در تابستان امسال دارند ، کاهش دهد و به دنبال گزینه هایی برای پیشبرد جشن برای اتحاد دوستان خود هستند. همانطور که جستجوی آنلاین لباس عروس تقریباً سال به سال چهار برابر ، انتظار برخی از ظاهرهای اضافی را که شایسته عروسی های فوق العاده ویژه باشد ، در این فصل داشته باشید. سه کلمه: بیاور آی تی. بر.

گتی

این داستان در اصل در وگ انگلیسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>