لباس Gingham Midi کتی هولمز را به تابلوی حالت خود اضافه کنید

[ad_1]

کیتی هولمز در حال حرکت در روند gingham است.

نماد بازیگر-مد در حالی که در شهر نیویورک بود و رفت و آمد داشت ، سبک پتویی پیک نیک را تکان داد. من در مورد شما نمی دانم ، اما gingham اخیراً در سرتاسر برگه کاوش اینستاگرام من بوده است ، و شاید هم از Holmes. منطقی است ، اگر ببینیم که این سبک برای اوایل روزهای تابستان چگونه مناسب است.

اگر نیاز به اثبات دارید ، در زیر به جستجوی خود هولمز نگاه کنید.

Kate Spade / عکس: جوی اندرو.

در راه رفتن به یک جلسه یا یک ناهار گاه به گاه؟ با این لباس همه چیز ممکن است.

Kate Spade / عکس: جوی اندرو

هولمز از کیت اسپاد برای تشکر از این لباس که می توانید با 328 دلار مالک آن باشید ، تشکر می کند.

  لباس میدی Kate Spade Mini Gingham Bodega

لباس میدی Kate Spade Mini Gingham Bodega

هلمز ، روباهه نسیم و گشاد را با صندل های پاشنه دار ، یک گردنبند زن و شوهر ، عینک آفتابی و یک کیف بدن بر تن کرد. اگر مشاغل مختلفی داشته باشید ، ظاهر کفش با کفش های کتانی و علامت های لباس به همان اندازه مناسب خواهد بود. کیف پول هولمز نیز از کیت اسپاد است و با قیمت 258 دلار فروخته می شود.

کیسه زین Kate Spade Crossbody به رنگ سفید

کیسه زین Kate Spade Crossbody

یک نکته مهم در مورد این ظاهر باید توجه داشته باشید: هولمز ناخن های قرمز روشن روی پاها و دستان خود دارد که واقعاً همه چیز را بهم می چسباند. هنگامی که لباس شما بیشتر سیاه و سفید است ، رنگهای روشن تیز می تواند باعث شود چیزها بیش از حد خسته کننده یا یکنواخت به نظر نرسند. بنابراین اگر اهل این لباس هستید ، سعی کنید آن را با لوازم جانبی ، آرایش یا ناخن هایی با رنگ روشن ست کنید ، دقیقاً مانند هولمز. در مورد او در بالا ، رنگ قرمز با قاب گوشی او مطابقت دارد. چه می توانم بگویم؟ کیتی هولمز عاشق رنگ قرمز است! شاید او دید کرولا و الهام گرفتی؟

سبک کتی هولمز به همان اندازه حساب اینستاگرام وی که بیش از 2 میلیون فالوور دارد محبوب است. دخترش ، سوری ، اخیراً پانزدهمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت و هولمز این مناسبت را بر روی گرم گرامی داشت. ”تولد 15 سالگی عزیزم مبارک! دوستت دارم!!!!!!!! ❤️💕😘 نمی توانم باور کنم که شما در حال حاضر 15 سال دارید ، ”او نوشت. من تعجب می کنم که چه چیزی او را به عنوان هدیه به سوری داده است. لباس جینگهام متناسب ، شاید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>