لباس Zendaya 2021 جایزه BET ادای احترام به بیانسه بود

[ad_1]

در مراسم اهدای جوایز BET 2021 در 27 ژوئن ، زندایای افسانه ساز ، لباسی پوشید که از یک و تنها بیانسه تجلیل کرد. این ستاره جوان با لباسی از ورساچه بنفش که در اصل معادل فرش قرمز مینی لباسی است که بی 18 سال قبل در هنگام اجرای جوایز BET به تن داشت ، لباس پوشید.

نگاه Zendaya به لطف سبک وی ، Law Roach ، که ویدئویی از برنده Emmy را با حرکت آهسته قدم زدن در اینستاگرام خود منتشر کرد ، ارائه شد. او نوشت ، “ادای احترام به ملکه بیانسه با پوشیدنversace SS2003 ….. شما را با آرشیو به یک سبک تبدیل کنید !!!!” خوب ، بله! همچنین ، به طور کلی یک سبک برای من تهیه کنید.

نظرات مربوط به این پست با ستایش از ظاهر ، از جمله از نظر زندایا پر شده بود رضایت Costar Hunter Schaefer ، که نوشت ، “من مرده ام”. در همین حال ، تریسی الیس راس ، بازیگر ، اظهار نظر کرد ، “… طبق معمول !!!! یسس !!!!! ” در یکی از پست های خود زندایا ، بازیگر استورم رید گفت: “من تعجب می کنم محبوب بودن خدا چه حسی دارد” ، و این سوال در ذهن من نیز وجود دارد.

در پست دیگری ، روچ فاش کرد که این ظاهر با یک جفت کفش استوارت وایتزمن و الماس زرد بولگاری تکمیل شده است.

آیا ما باید از عملکرد برجسته BET Awards که نسخه کوتاه و چین دار این لباس داده است بازدید کنیم؟ در سال 2003 او و همسرش جی زی “Crazy in Love” را اجرا کردند که اولین آلبوم اولین آلبوم او بود ، عاشقانه خطرناک. هم آهنگ و هم آلبوم به شماره یک رسیدند تابلو تبلیغاتی.

یادداشت فرعی: آیا می توانید باور کنید که بیگ در این مدت فقط 21 ساله بوده است؟ خیلی با استعداد ، نمی توانم.

می دانیم که زندایا سالها عضوی از بیو کندو بوده است. در گفتگو با یارا شهیدی در سال 2017 ، مالکوم و ماری ستاره با ستایش از خواننده گفت: “بیانسه. او با آن به سطح بعدی رسید لیموناد. او دوقلو دارد و دارد کتک می زند. او دارد آن را می کشد. ” داغ گرفتن؟ شما هر دو هستید! لطفا دونوازی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>