لوئیس تان از مورتال کامبت افتخار می کند که یک سمبل جنسی است

[ad_1]

شما فضایی را در هنرهای رزمی و اکشن حک کرده اید. به چه ژانرهای دیگری علاقه دارید؟

من همه چیز را دوست دارم. من می خواهم فیلم های عاشقانه بسازم. من می خواهم درامهای ایندی را انجام دهم. من می خواهم کمدی های تاریک ، انواع کارهای مختلف را انجام دهم. من یک بازیگر آموزش دیده ، و یک عاشق سینما هستم. من از طریق عمل پا به در کردم و من عاشق عمل هستم. من می خواهم بر آن ژانر تسلط داشته باشم ، برای میراث خود ، میراث خانواده ام و برای اینکه رنگین پوستان نماینده آنها باشند. من همچنین چهار فیلمنامه نوشته ام و سه فیلمنامه از آن گزینه هایی دارند و من به زودی اولین کارگردانی خود را آغاز می کنم و پیش تولید فیلمی را که درباره زندگی پدرم نوشتم و با نژادپرستی در لندن نوشتم و قهرمان ملی کردم هنرهای رزمی و همچنین یک رقصنده دیسکو قهرمان در دهه 70.

صبر کنید ، پدر شما یک قهرمان رقص دیسکو بود؟

پدر من یک قهرمان رقص دیسکو بود. او توسط اندی وارهول به استودیو 54 دعوت شد. او یکی از اولین قهرمانان رقص دیسکو چینی است.

پس آیا این بدان معنی است که شما همچنین می دانید چگونه برقصید؟

ببین ، من ریتم گرفتم ، اما نمی توانم مثل او برقصم. او در سطح دیگری است. من می دانم چگونه حرکت کنم. من با بدنم هماهنگ هستم.

شما اشاره کردید که می خواهید فیلم های عاشقانه بسازید ، بنابراین وقتی مردم می گویند شما یک سمبل جنس هستید ، این احساس شما را چگونه می کند؟

خوب ، این باعث می شود من احساس غرور کنم زیرا وقتی بزرگ می شدم ، هیچ سمبل جنسی آسیایی وجود نداشت. وقتی خودم را در ساختمانی دیدم و روی این پوستر 100 فوتی بدون پیراهن قرار گرفتم ، اولین چیزی که فکر کردم این بود که ، من قبلاً هرگز چنین چیزی ندیده ام – یک پسر آسیایی آنجاست. من فکر می کنم این مهم است زیرا بسیاری از مردم احساس اعتماد به نفس نمی کردند زیرا فکر می کردند دنیا به آنها نگاه خاصی دارد. این برای من واقعاً مهم است زیرا ما بر ذهنیت جامعه به عنوان فیلمساز ، هنرمند ، موسیقیدان و نویسنده تأثیر می گذاریم ، بنابراین من خوشحالم که از این طریق نمایندگی می کنم. اما من چند دی وی دی دیوانه دارم.

بگو! دیوانه کننده ترین DM دریافتی چیست؟

نمی توانم بگویم قابل چاپ نیست [Laughs.]

خوب ، پس دومین دیوانه ترین چطور؟

فقط چیزهای دیوانه. مانند: “من می خواهم فرزندانت را داشته باشم و تو حتی نیازی به پدر شدن نیستی.”

حدس می زنم بعضی اوقات فقط باید شلیک کنی؟

این یک تیر پررنگ است. اما پس از مدت ها بررسی ، پیشنهاد را رد کردم!

جونی مارلو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>