لورد فقط آهنگ جدیدی انداخت و آلبوم جدیدی را اعلام کرد

[ad_1]

چهار سال پس از انتشار ملودرام، Lorde با موسیقی جدید و ویدئوی جدید بازگشت. ستاره پاپ ایندی نیوزیلند آهنگی به نام “Solar Power” را به همراه یک ویدیوی همراه در 10 ژوئن حذف کرد. او همچنین اعلام کرد که آلبومی به همین نام در راه است.

لورد در یک خبرنامه برای طرفداران خود نوشت ، “این آلبوم جشن دنیای طبیعی است ، تلاشی برای جاودانه سازی احساسات متعالی و عمیقی است که من در خارج از خانه دارم.” چوب خوک. “در زمان درد ، اندوه ، عشق عمیق یا گیجی ، به دنبال پاسخ طبیعی به دنیای طبیعی هستم. من یاد گرفته ام که نفس بکشم ، و هماهنگ شوم. این همان چیزی است که از طریق من رخ داده است … من می خواهم این آلبوم همراه تابستان شما باشد ، اونی که با رانندگی به سمت ساحل پمپ می کنید. اونی که مثل برنزه شدن پوستتون آروم می شه و ماهها دوباره خنک میشن. ” اولیویا رودریگو ترش به طور رسمی برای آلبوم تابستان رقابت دارد.

رسانه همچنین گزارش می دهد که این آهنگ با همکار مکرر لرد ، جک آنتونوف ، که در آهنگ گیتار و درام می نوازد ، نوشته و تولید شده است. صداهای پشتیبان با مجوز از Clairo و Phoebe Bridgers ارائه می شوند. اوه ، این باشگاه!

در این ویدئو ، لورد یک لباس زرد شاد به تن کرده و گروهی از عیاشی های خاکی را با کمی رقص و آیین در کنار اقیانوس رهبری می کند. این یک تضاد کامل با پیشنهادات قبلی و خوش روحیه او است. خطی از ضربه “Green Light” وی به ذهن خطور می کند: او فکر می کند شما عاشق ساحل هستید ، شما خیلی دروغگوی لعنتی هستید. حالا ساحل برای تفریح ​​است! گزارش شده است که ویدیوهای بیشتری و یک آلبوم کامل در راه است ، اگرچه هیچ تاریخی اعلام نشده است.

طرفداران با تمام وجود از آهنگ جدید این نوازنده و جلسات Anthropologie آن استقبال کرده اند –نیمه تابستان زیبایی شناسی آی تی درمان شده آنها افسردگی. آنها موافقت می کنند که او است نسخه زیبایی از عیسی مسیح. همانطور که یک طرفدار گفت ، “لرد گفت چرا غمگین باشی وقتی می توانی به جای آن گرم باشی و می دانی حق او چیست”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>