لورل هوبارد در شرف اولین المپیک علنی ترانس است

[ad_1]

المپیک توکیو مسلماً تاریخی خواهد بود و فقط به این دلیل نیست که به دلیل همه گیری COVID-19 برای تابستان امسال برنامه ریزی شد. تعداد بالقوه رکوردشکنی از ورزشکاران LGBTQ + برای بازی ها واجد شرایط هستند ، از جمله لورل هوبارد ، که اولین رقیب علنی المپیک خواهد بود.

هوبارد ، 43 ساله و در میان 5 وزنه بردار مقدماتی نیوزیلند ، در رده بانوان بالای 87 کیلوگرم یعنی تقریبا 192 پوند پوند شرکت خواهد کرد.

هوبارد در بیانیه ای که روز سه شنبه توسط تیم المپیک این کشور منتشر شد ، گفت: “من از لطف و پشتیبانی مورد حمایت بسیاری از مردم نیوزیلند متشکرم و فروتن هستم.”

هوبارد در سفر به المپیک با شکستن دست خود در بازی های مشترک المنافع استرالیا در سال 2018 بر مشکلات قابل توجهی غلبه کرده است. هوبارد گفت: “به من توصیه شد که فعالیت ورزشی من احتمالاً به پایان رسیده است.” “اما حمایت شما ، تشویق شما ، و aroha شما من را به تاریکی منتقل کرد.” (عشق کلمه مائوری برای عشق است.)

“18 ماه گذشته [have] به همه ما نشان داد که در خویشاوندی ، در اجتماع و همکاری در جهت رسیدن به یک هدف مشترک قدرت وجود دارد. ” “مانای سرخس نقره ای از همه شما ناشی می شود و من آن را با افتخار می پوشم.” این گیاه نماد ملی نیوزیلند است و مانا مفهومی مائوری برای موقعیت یا قدرت است.

کرین اسمیت ، مدیرعامل کمیته المپیک نیوزلند ، همچنین هنگام بحث در مورد صلاحیت های هوبارد ، مفهوم مائوری مانائاکی را که به معنی حمایت و محافظت است ، برانگیخت.

اسمیت در بیانیه ای گفت: “ما به عنوان تیم نیوزلند ، از فرهنگ قوی ماناکی ، شامل شدن و احترام برخورداریم.” “ما متعهد هستیم ضمن آماده سازی و حضور در بازیهای المپیک ، از همه ورزشکاران واجد شرایط نیوزیلند و اطمینان از سلامت روحی و جسمی آنها ، همراه با نیازهای عملکرد بالا ، حمایت کنیم.”

اسمیت همچنین تأکید کرد که هوبارد از معیارهای فدراسیون بین المللی وزنه برداری و کمیته بین المللی المپیک برای رقبای ترانس برخوردار است. این معیارها شامل مشخص شدن زن به مدت چهار سال ، داشتن سطح تستوسترون زیر 10 نانومول در لیتر و انطباق با آزمایش احتمالی هورمون در آینده است.

ریچی پترسون ، رئیس وزنه برداری المپیک نیوزلند ، “عصبانیت و استقامت” هوبارد را در بهبودی از آسیب دیدگی خود ستود.

پترسون در بیانیه ای گفت: “لورل یک دانش آموز باهوش در این ورزش است و از نظر فنی بسیار آسانسور است.” “ما مشتاقانه منتظر حمایت او در آخرین آمادگی های خود در توکیو هستیم.”

هوبارد به موجی در حال رشد که به طور آشکار کوییر و ترانس المپیک ها راه یافته اند برای بازی های این تابستان پیوست. Sha’Carri Richardson ، که انتخاب رنگ موی پرتقالی پر جنب و جوش خود را به دوست دختر خود نسبت داد ، روز شنبه به تیم دو و میدانی ایالات متحده راه یافت.

مستند فرانسوی ما باید صحبت کنیمکه در آخر هفته پخش شد ، همچنین شش ورزشکار فرانسوی را نشان می دهد که با عجله بیرون آمده اند. بر اساس گزارش اخبار ورزشی LGBTQ + ، آنها شامل سه المپیکی فعلی هستند: آسترید گویارت ، شمشیربازی ، آماندین بوچارد ، رقیب جودو ، و سلین دومر ، بازیکن بسکتبال.

Outsports قبلاً در سال 2019 گزارش داده بود که بازیهای المپیک 2020 با پیروزی بیش از 100 ورزشکار در خارج از کشور ، در حال شکل گیری به عنوان قهرمانی است. این رقم تقریباً دو برابر رکورد قبلی 56 ورزشکار در مسابقات المپیک تابستانی 2016 ریودوژانیرو است. از نگاه به نظر می رسد که پیش بینی در حال تحقق است – فقط یک سال دیرتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتیم.

اگر روندهای فعلی برقرار باشد ، المپیک 2021 می تواند قهرمانی باشد.

این پست در ابتدا منتشر شد آنها را.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>