لو بوسورث روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

لو بوسورث همه بزرگ شده است. در حالی که ممکن است او را به عنوان بهترین دوست بلوند حباب دار LC در خاطر داشته باشید ساحل لاگونا و تپه ها، امروز او یک زن تمام عیار تجاری است. Bosworth – که هنوز بسیار حباب زده و بسیار بلوند ، FYI – نام تجاری سلامتی زنان Love Wellness را در اتاق نشیمن خود در سال 2016 تاسیس کرد. اکنون ، پنج سال بعد ، این مارک در قفسه های خرده فروشی های بزرگ مانند Target و Ulta ذخیره شده است ، و این محصولات دارای هزاران بررسی پنج ستاره است.

این برند مکمل ها ، مراقبت از واژن و پروبیوتیک ها را که به سنگ گوشه ای تبدیل شده اند ، ارائه می دهد. بوسورث می گوید: “احساس می کنم پروبیوتیک ها مولتی ویتامین جدید هستند.” زرق و برق “ما در دنیایی مدرن زندگی می کنیم که مقدار زیادی از آنچه می خوریم ، آنچه درمورد محیط زیست با آن روبرو می شویم و آنچه بر روی پوست خود قرار می دهیم باعث ایجاد اختلال در میکروبیوم های مختلف بدن از میکروبیوم روده گرفته تا میکروبیوم پوست تا میکروبیوم واقعی بنابراین وقتی صحبت از پروبیوتیک ها می شود ، یک زمان علمی بسیار هیجان انگیز است ، زیرا ما در حال کشف همه این گونه های مختلف هستیم که عملکردهای مختلفی را در بدن انجام می دهند. ”

بوسورث در مورد زیبایی به یک فلسفه درون گرایی اعتقاد دارد ، اما او آن را رها نمی کند. او محصولی را دوست دارد – انتخاب های او از یک اسکراب 10 دلاری تا یک سرم 245 دلاری – و از تزریقات نمی ترسد. او می گوید: “بزرگترین نگرانی من قطعاً آکنه هورمونی و ضد پیری است.” “من تازه شروع به مشاهده نازک شدن پوست اطراف چشمم می کنم. من بوتاکس می گیرم ، و کاملاً کمک می کند و کار می کند ، و من پر کننده کم نور می شوم. من همیشه مراقب محصولات شگفت انگیز پوست هستم. “

برای زرق و برقBosworth آخرین نسخه Drop the Routine را از بین می برد ، از کرم دور چشم که باعث پف کردن می شود تا سرم ویتامین C تغییر دهنده پوست.

مکمل های من

وقتی نوبت به پروبیوتیک می رسد ، ما هنوز چیزهای زیادی در مورد محور روده – روده ، محور روده – مغز ، محور روده – واژن یاد می گیریم – همه این باکتری ها در روده ایجاد می شوند و سپس به جمع شدن باکتری ها کمک می کند در این میکروبیوم های مختلف بنابراین وقتی صحبت از پوست می شود ، می توانید از محصولی استفاده کنید که میکروبیوم پوست شما را کاملاً فرسایش می دهد و باعث می شود همه این مشکلات را داشته باشید – خشکی ، جوش ، آکنه. هدف از پروبیوتیک های Clear Skin جدید ما کمک به ترمیم آن میکروبیوم پوست است تا بدن و پوست شما بتوانند به بهترین وجهی از نظر طبیعت در بهترین حالت خود باشند. من طی چند ماه گذشته از Clear Skin استفاده کرده ام ، زیرا درگیر ماسکین و آکنه های هورمونی بوده ام و به ویژه در مورد آکنه های هورمونی پیشرفت چشمگیری در پوست خود دیده ام.

من همچنین دو محصول دیگر از Love Wellness می گیرم که فوق العاده مفید هستند. Good to Glow نوعی مکمل ضد پیری عمومی ما است. سرشار از کلاژن ، آشواگاندا ، ویتامین C و ویتامین E است ، بنابراین یک مکمل عالی برای روز است. و سپس فیبر Sparkle فیبر گیاهی ما به علاوه آنزیم های گوارشی در یک کپسول است. شما چه مقدار پوست به هضم غذا مربوط می شود ، شوکه خواهید شد. بنابراین فقط پروبیوتیک ها نیستند. همچنین باعث افزایش میزان فیبر در بدن شما می شود تا روند طبیعی سم زدایی را کاهش دهید – وقتی فیبر را افزایش می دهید و به دستشویی می روید ، پوست کاملاً درخشان می شود.

پروبیوتیک های شفاف پوست Love Wellness

پروبیوتیک های شفاف پوست Love Wellness

Love Wellness خوب برای درخشش

Love Wellness خوب برای درخشش

فیبر درخشش عشق سلامتی

فیبر درخشش عشق سلامتی

پاک کننده های من

اول پاک کننده پیشرفته احیا کننده دکتر Devgan است. من از این صبح و شب استفاده می کنم. این یک پاک کننده اساسی عالی است. اسکراب صورت روشن کننده و روشن Acure اسکراب مورد علاقه من است. مقرون به صرفه است و بهترین اسکرابی است که تاکنون استفاده کردم من کاملا آن را دوست دارم. من هفته ای دو بار از آن استفاده می کنم زیرا به آن احتیاج دارم ، بیشتر بعد از اینکه آخر هفته ها در ساحل بوده ام. احساس می کنم به اندازه کافی ملایم است که می توانی هر روز از آن استفاده کنی ، اما من بیشتر دختری “آنطور که نیاز دارم” هستم.

دکتر لورا دیوگان پاک کننده پیشرفته احیا کننده

دکتر لورا دیوگان پاک کننده پیشرفته احیا کننده

اسکراب صورت روشن و روشن

اسکراب صورت روشن و روشن

آب مایسل من

من فقط چند ماه پیش شروع به استفاده از این کرده ام ، اما من عاشق Bioderma Micellar Water برای پوست های چرب ترکیبی هستم. من نمی دانم در این مورد چیست اما بسیار خوب است. این فقط مانند این تمیز کردن و تقویت کننده اضافی احساس می شود. من نمی دانم که آیا این یک اثر واقعی دارد ، اما از زمانی که من از این استفاده می کردم ، پوست من بسیار خوب به نظر می رسید. در طول روز کمتر براق است. من می دانم که این یک پاک کننده است ، اما من بیشتر از آن به عنوان یک تونر استفاده می کنم. صورتم را می شویم و سپس از آن برای کمک به آرایش اضافی استفاده می کنم. صبح ، فقط پوست من را برای بقیه روز خوب تنظیم می کند.

پاک کننده آرایش آب میسلار Bioderma Sebium H2O

پاک کننده آرایش آب میسلار Bioderma Sebium H2O

سرمهای من

من از دو محصول دکتر Devgan هم am و هم بعد از ظهر استفاده می کنم. اولین محصول سرم ویتامین C + B + E Ferulic است و دوم سرم اسید هیالورونیک وی است. پوست من هرگز بهتر به نظر نرسیده است. خیلی صاف است ، و تمام تغییر رنگ من از بین می رود. واقعاً قابل توجه است. من عاشق آن دو محصول هستم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>