لیدی گاگا در این سلفی جدید بدون صفحه و بدون آرایش کاملاً درخشان است

[ad_1]

لیدی گاگا چند ماه شلوغ داشت. این بهار نماد پاپ برای فیلمبرداری از فیلم خود به ایتالیا سفر کرد خانه گوچی، که در آن او با آدام درایور ، جارد لتو و آل پاچینو همکاری می کند. او همچنین یک جشن 10 ساله سالگرد چند هفته ای را برای آلبوم پیشگام خود برگزار کرد ، متولد این راه. این همه گفته مادر هیولا به برخی تحقیق و تحقیق احتیاج دارد و طبق آخرین پست اینستاگرامی خود ، او این کار را انجام می دهد.

کروماتیکا خواننده در 6 ژوئیه یک سلفی خیره کننده و بدون آرایش و بدون لباس به شبکه خود ارسال کرد و عنوان آن را نوشت: “ممکن است 🖤 مانند your بدرخشد”. گاگا احتمالاً کنار استخر ، به معنای واقعی کلمه درخشان است و موهای قهوه ای اش در زیر نور خورشید براق و براق به نظر می رسد. صادقانه بگویم دنیای دیگر است. در زیر خودتان آن را بررسی کنید و تغییر شکل دهید. فکر می کنم لیدی گاگا فقط تابستان را برد.

در ماه ژوئن ، گاگا نسخه ویژه ای از متولد این راه با آهنگ هایی که توسط هنرمندان کویر و متحدان دوباره ضبط شده است ، از جمله Big Freedia ، Ben Platt و Kylie Minogue. وی در اینستاگرام نوشت: “از هر یک از هنرمندان باورنکردنی که آهنگهای #BornThisWay را دوباره تصور کردند متشکرم.” “و از هیولاهای کوچک متشکرم که 10 سال گذشته در ساختن جامعه عشق ، استقبال و مهربانی ما ادامه داده اید. من خیلی ممنونم از هر کدوم از شما امروز خودت را شاد کن و دوست بدار عزیزم ، تو اینگونه به دنیا آمدی. ”

خانه گوچی قرار است در نوامبر 2021 به بازار بیاید. کارگردانی آن را ریدلی اسکات بر عهده داشت گلادیاتور ، مریخی، و همه پول در جهان ، در میان دیگر پروژه های مورد تحسین منتقدان.

آلبومی ریمیکس از آخرین LP گاگا کروماتیکا همچنین شایعه شده است که با ویژگی های ادعا شده از طرف Charli XCX ، Rina Sawayama ، Dorian Electra و سایر طراحان سلیقه در لبه برش پاپ ، در دست ساخت است. کروماتیکا توپی تور کنسرت به دلیل همه گیری ویروس کرونا به سال 2022 برگردانده شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>