لیدی گاگا فقط گفت دوست پسرش ، مایکل پولانسکی و سگهایش همه آنچه لازم دارم

[ad_1]

آنها می گویند همه آنچه شما نیاز دارید عشق است ، اما برای لیدی گاگا ، این کمی خاص تر است.

یکشنبه ، 28 مارس ، ستاره پاپ 35 سالگی خود را در رم جشن گرفت ، جایی که او در حال حاضر در حال فیلمبرداری فیلم مورد انتظار گوچی با آدام درایور است. اگرچه او دوست پسر یا سگهای خود را با خود نداشت ، او یک دسته گل عظیم ارسال شده توسط مایکل پولانسکی را به اشتراک گذاشت.

وی در شرح عکس در آغوش گرفتن دسته گل غول پیکر نوشت: “وقتی bf شما همه گلهای رم را برای روز تولد برای شما می فرستد.” “من تو را دوست دارم عزیزم … من نمی توانم صبر کنم تا در خانه با تو و سگهایمان باشم ، این تنها چیزی است که من نیاز دارم.”

لیدی گاگا و پولانسکی ، مدیرعامل گروه پارکر ، در فوریه سال 2020 رسمی اینستاگرام شدند. وی در آن زمان عکس یک زوج را زیرنویس کرد: “ما در میامی بسیار سرگرم بودیم”. “عشق به همه هیولاهای کوچک و طرفداران من ، شما بهترین هستید! “

از آن زمان ، پولانسکی چند بار در خوراک خود ظاهر شده است و حتی این دو نفر در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن بوسه ای پوشیده داشتند.

در مورد سایر اعضای مهم زندگی این ستاره پاپ ، دو بولداگ فرانسوی گاگا در ماه فوریه هنگامی که توسط رایان فیشر واکر سگ راه می رفت که توسط مهاجمان مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، ربوده شد. در آن زمان ، گاگا 500000 دلار پاداش برای بازگشت کوجی و گوستاو پیشنهاد کرد.

او در آن زمان نوشت: “قلب من بیمار است و من دعا می كنم كه خانواده ام با یك عمل مهربانانه دوباره سالم شوند.” “من عاشق تو هستم رایان فیشر ، تو زندگی خود را به خطر انداختی تا برای خانواده ما بجنگی. تو برای همیشه یک قهرمان هستی.

از آن زمان ، فیشر در حال بهبودی بود و هر دو سگ سالم شناخته شدند. فیشر در اول مارس در اینستاگرام نوشت: “لیدی گاگا: نوزادان شما برگشتند و خانواده کامل است … ما این کار را کردیم.”

امیدوارم که خیلی زود همه آنها به صورت حضوری (و سگ) متحد شوند. تولدت مبارک ، لیدی گاگا!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>