لیندزی وون می گوید پس از تصادف اتومبیل دعا می کند برای تایگر وودز Ex

[ad_1]

همانطور که منتظر خبر جراحات تایگر وودز هستیم ، پس از آن که در 23 فوریه در یک تصادف جدی اتومبیل تصادف کرد ، دوست دختر سابق او و اسکی باز المپیکی لیندزی وون گفت که او برای سلامتی و سلامتی او دعا می کند.

دارنده مدال طلا در توئیتر و همراه با یک ایموجی دست دعا نوشت: “هم اکنون برای TW دعا کنید.” احساسات او فقط چند ساعت پس از آن رخ داد که جهان فهمید وودز افسانه گلف ، فقط در همان صبح در یک وسیله نقلیه تنها زخمی شده است. طبق بیانیه ای از دفتر کلانتر LA County ، این خودرو خسارات عمده ای دید و امدادگران را ملزم به استفاده از ابزاری به نام فک های زندگی کرد تا وودز را از ماشین خارج کند. وی سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

گفته می شود وودز برای شلیک در کالیفرنیا بوده است GolfDigest. هیچ وسیله نقلیه دیگری در این حادثه حضور نداشت. به گفته مقامات ، وودز راننده و تنها سرنشین اتومبیل وی بوده است.

ون و وودز سه سال با هم قرار گذاشتند و در سال 2015 با یک جدایی متقابل به پایان رسید صفحه شش، آنها دوستانه باقی ماندند هنگامی که وودز رشد شغلی داشت ، وون حمایت می کرد.

در بیانیه ای به مردم، تکرار این بازیکن گلف گفت که “از ناحیه پا از ناحیه پا آسیب دیده است. او در حال حاضر تحت عمل جراحی است و ما از شما برای حمایت از حریم خصوصی و شما سپاسگزاریم.” در همین حال ، اطلاعات جو جو موسو ، مجری CBS Sports نشان می دهد که این جراحات “تهدید کننده زندگی” نیستند.

بسیاری دیگر از ورزشکاران خواسته های خود را به صورت آنلاین ابراز داشتند. جاستین رز گلف باز هم از استقامت وودز تمجید کرد و نوشت: “ما می دانیم که چقدر سرسخت هستی ، ما صد بار آن را دیده ایم. به امید و دعا خوبم دوست من.”

ما با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر در مورد تایگر وودز ، این پست را به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>