مارک روفالو این قسمت از 13 را “متنفر” کرد ، با 30 اتفاق زیاد ، او تقریباً کنار رفت

[ad_1]

یکی از نمادین ترین صحنه ها در 13 ادامه 30 شماره رقص “هیجان انگیز” با جنیفر گارنر و مارک روفالو است. در آن ، شخصیت گارنر ، جنا رینک ، کل مهمانی دفتر خود را در تنظیم رقص مایکل جکسون – از جمله شخصیت روفالو ، ماتی ، رهبری می کند. به همان اندازه که تماشای صحنه سرگرم کننده است ، گارنر می گوید تمرینات به همان اندازه سرگرم کننده نبوده اند. در واقع مارک روفالو آنقدر اوقات سختی را پشت سر گذاشت که فکر کرد به طور کامل از فیلم کنار گذاشته شود.

“ما شروع به یادگیری رقص کردیم. اولین تمرین ما ، فکر می کنم مارک و جودی بود [Greer] و من و جودی و من هر دو رقصنده بزرگ می شدیم و مارک بیچاره این را نمی دانست ، “گارنر در یک ویدیو برای Skimm می گوید.

وی سپس با خنده افزود: “و او وارد شد و از روند تمرین بسیار متنفر بود ، و تقریباً انصراف داد.”

گارنر و روفالو اخیراً در صحنه فیلم جدیدشان متحد شدند ، پروژه آدم. کاستارها دوباره در فیلم علمی تخیلی علاقه های عشق را بازی می کنند. وقتی از او پرسیدند که کار با روفالو دوباره چگونه است ، گارنر چیزی جز حرفهای مثبت برای گفتن نداشت.

وی در ادامه گفت: “این فوق العاده بود.” صبح بخیر آمریکا. “ما در حال بازی یک زوج متاهل بودیم و ما فقط این راحتی را داشتیم و بدیهی است که چنین ارتباطی و گرمی وجود دارد. در واقع یک تجربه واقعا زیبا بود که دوباره در آن رابطه تجدید نظر کنید.”

او همچنین اشاره کرد که با دیگری ارتباط برقرار کرده است 13 ادامه 30 Costar ، جودی گریر. (گریر با هیجان خود ، لوسی بازی کرد.) گارنر اضافه کرد: “ما همدیگر را درست قبل از دیدن مارک دیدیم ، بنابراین من توانستم به نوعی پیام های عبور و مرور را ارسال کنم.” “واقعا سرگرم کننده بود.”

وقتی صحبت از کارهایی که شخصیت او ، جنا ، اکنون می کرد ، می شود ، گارنر به شوخی گفت که “آیا هنوز” یک کودک 13 ساله در او وجود دارد “، قبل از اینکه اضافه کند ،” اما ، اوه ، خدا ، من باید برگردم و این فیلم را تماشا کنید. خیلی جالب است! “

که آن است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>