ماسک Money Color Wow موهای من را می دهد گزاف گویی سطح یک

[ad_1]

جنیفر لوپز ، کیم کارداشیان و آریانا گرانده چه چیزهای مشترکی دارند؟ جدا از این که همه آنها به طرز باورنکردنی زیبا و ثروتمندتر از گذشته من هستند ، آنها دارای نمادین ترین موهای عجیب هستند. این همه به لطف این واقعیت است که آنها از همان آرایشگر ، کریس اپلتون ، مشترک هستند. او ذهن برخی از جالبترین مدل های موی چند سال گذشته را تشکیل می دهد و فرقی نمی کند که او روی تسویه حساب آری کار می کند یا فرهای طبیعی J.Lo ، شما همیشه می توانید برای داشتن این درخشش عالی ، براق و گران قیمت روی ظاهر او حساب کنید.

و اکنون ، می توانید این درخشش دست نیافتنی را در خانه بدست آورید ، زیرا اپلتون به تازگی با همکاری مارک مراقبت از مو Color Wow ، ماسک پول سبک موی براق و سالم را منتشر کرده است. اگرچه او سالها مدیر خلاق جهانی این برند بوده است ، اما این اولین همکاری رسمی وی با Color Wow است.

اپلتون در یک برنامه ویرایشگر مجازی گفت: “دلیلی که ما این ماسک را” پول “نامیدیم این است که وقتی شما به سالن مراجعه و موهای خود را بیرون زده اید این احساس را جلب می کند و احساس ثروت می کنید.” “شما احساس می کنید همه به شما نگاه می کنند. ما می خواستیم که هر زن در خانه احساس J.Lo کند و بهترین حالت را داشته باشد ، و این از حالت عالی مو شروع می شود. ”

برای اینکه موها حالت خوبی داشته باشند ، ماسک از کلم پیچ دریایی آبی برای ترمیم ، مجموعه پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده برای تقویت ، و جلبک دریایی و جلبک های دریایی برای مرطوب سازی استفاده می کند. به جای اینکه فقط مانند بسیاری از ماسک های سنگین تر ، در قسمت خارجی مو خود بنشینید ، که باعث ایجاد مو می شود احساس کردن نرم تر اما هیچ کاری برای سلامتی آن نیست ، این ماده واقعاً به موهای شما نفوذ می کند تا آن را تغذیه و تقویت کند. همچنین باعث می شود موهای شما فوراً و با گذشت زمان بهتر به نظر برسند. بر روی انواع موها کار می کند و بسته به برنامه شستشوی خود می توانید یک تا سه بار در هفته از آن استفاده کنید.

اپلتون می گوید: “همه می دانند که من عاشق بسیاری از محصولات یک ظاهر طراحی شده هستم.” وی افزود: ما به طور م intoثر آنها را ماسك می كنیم ، بنابراین نه تنها اثرات تغذیه ای و مطبوع مورد نیاز موهای خود را به دست می آورید ، بلكه هنگام آرایش نیز عملکرد فوق العاده ای خواهید داشت. زنان واقعی می خواهند از آنچه در جریان است مطلع شوند و این امر به سبک تبدیل می شود. و برای من ، شما باید آنچه را که بیرون می آورید پس دهید. زیبایی مو در شرایط است. به هر سبکی که باشد ، اگر موهای شما در وضعیت مطلوبی نباشد ، به بهترین شکل ظاهر نمی شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>