ماه پراید: 9 برند مد و زیبایی که امسال برگردند

[ad_1]

خورشید می درخشد ، جهان در حال باز شدن است ، و اگر ما قبلاً حال و هوای خوبی نداشتیم ، ماه غرور علل بیشتری برای جشن گرفتن به ما می دهد. در 51 سالگی ، پراید همچنان به عنوان نمادی برای فعالیت و شادی باقی می ماند – و با توجه به سنت بازپرداخت مارک ها ، اکنون زمان مناسبی برای نشان دادن و حمایت از انجمن LGBTQ + با سکه شما است.

جامعه LGBTQ + پیشرفت های عمده ای را در زمینه فراگیری صنایعی مانند سرگرمی ، مد و زیبایی به دست آورده است ، اما هنوز کارهای زیادی برای نمایندگی و همبستگی واقعی ، خصوصاً برای انجمن Black LGBTQ + باید انجام شود. همه ما می دانیم که یک پست زیبا در اینستاگرام آن را قطع نمی کند: این لحظه خواستار تعهدات صریح است و مشتریان می خواهند رسیدها را ببینند. بنابراین ، به افتخار ماه پراید ، ما در حال بررسی همه مارک های ارائه دهنده پشتیبانی واقعی با وعده هایی هستیم که مبلغ واقعی دلار به آنها متصل شده است.

از Ugg به Ouai به Parade ، این 9 مارک نه تنها سوزن نمایندگی LGBTQ + را حرکت می دهند بلکه نشان می دهد که روزهای اتحاد نمایشی به پایان رسیده است. آنها را در زیر بررسی کنید ، و اگر می توانید آن را تغییر دهید ، از پول خود برای ایجاد تأثیر مثبت استفاده کنید – اعم از این که کمک مالی مستقیم به سازمان های غیر انتفاعی باشد ، خرید در مشاغل تحت مالکیت LGBTQ یا دلار خود را به مارک های بازپرداخت کنید.

Beekman 1802

به عنوان یک تجارت با افتخار متعلق به همجنسگرایان ، تجلیل و حمایت از اعضای LGTBQ + همیشه در هسته Beekman 1802 بوده است. اما ژوئن ویژه شرکت های تجاری Brent Ridge و Josh Kilmer-Purcell است ، زیرا همچنین سالگرد ازدواج آنها است. برای گرامیداشت این لحظه ، نام تجاری Bloom اختصاصی با کیت مراقبت از پوست پراید ارائه شد ، در حالی که 100٪ از سود کیت های مراقبت از پوست به مرکز علی فورنی ، بزرگترین سازمان غیرانتفاعی کشور که به جوانان LGBTQ + بی خانمان کمک می کند ، اختصاص یافت.

آره

Jen Atkin ، آرایشگر مشهور ، به اسکراب پوست بدن و بدن خود یک نسخه گرمسیری همراه با یادداشت های درخت درا ، توبروز و شکوفه پرتقال را هدیه می دهد. همه چیز درباره آن مانند تعطیلات احساس و بو می شود ، بنابراین بهترین محصول زیبایی است که می تواند به ترکیب تابستانی شما بیفزاید. بهترین قسمت؟ این مارک مبلغ 20،000 دلار به مرکز LA LGBT ، یک سازمان غیر انتفاعی که مسکن و خدمات بهداشتی و اجتماعی ضروری را به جامعه LGBTQ + در لس آنجلس ارائه می دهد ، اهدا خواهد کرد.

پوست سر و اسکراب بدن Oarti St. Barts

پوست سر و اسکراب بدن Oarti St. Barts

رژه

Parade ، شرکت صمیمی صمیمانه ای که مأموریت دارد لباس های زیر را دوباره سرگرم کند ، معتقد است که هر روز روز خوبی برای اعتلای اعضای جامعه LGBTQ + است. به همین دلیل است که پیش از ماه Pride ، مارک خوش شانس Color Outside the Lines (مجموعه خارج از خطوط) را منتشر کرده است ، یک مجموعه مضمون “غیر رسمی” از لباسهای براق و دستبندهایی با رنگ روشن که بیانگر جامعه را جشن می گیرد. این برند 2000 جفت لباس زیر به سازمانهای مختلف LGBTQ + اهدا خواهد کرد.

لباس کوتاه بلند زرد
دستبند بنفش

لرد جونز

لرد جونز مستقر در LA ، جعبه ای کاملاً شیک با مضمون رنگین کمان را برای صمغ های محبوب CBD خود ، همراه با مجموعه ای با محدودیت ویرایش ، قطره های لثه و یک سویشرت متناسب ، عرضه می کند. این برند قصد دارد 50٪ از سود این محصولات را به LA LA پراید مستقر در هالیوود غربی اهدا کند.

اوگ

هیچ نگاهی در خانه بدون یک جفت دمپایی دنج کامل نیست و صندل های کرکی Ugg اوج لنزهای دنج را ارائه می دهند. اگر به یک جفت جدید نیاز دارید ، صندل های Fluff Yeah یا طرح های رنگی جدید Fluff You Slide in Pride را بررسی کنید. همزمان با راه اندازی ، این برند از کمپین #UggPride خود رونمایی کرد و متعهد شد 125 هزار دلار از مجموعه خود به GLAAD ، یک سازمان غیرانتفاعی کمک کند که برای اطمینان از فراگیر شدن در رسانه ها کمک می کند.

کلاژ Ugg Fluff You Cali

کلاژ Ugg Fluff You Cali

Ugg Pride Fluff Yeah Slide

Ugg Pride Fluff Yeah Slide

ریبوک

علاوه بر اهدای 75000 دلار به پروژه قانون سیلویا ریورا ، یک سازمان کمک حقوقی “که به افراد کم درآمد یا افراد رنگی که از جنسیت ، بین جنسیت و / یا جنسیت ناسازگار هستند خدمت می کند” ، مارک کفش ورزشی میراثی با House of Ninja همکاری کرد از طریق کمپین ویژه ای تحت عنوان تاریخ رقص افسانه ای خود را مورد توجه قرار دهد تندخویی متولد نمی شود. ساخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد پدر بنیانگذار مجلس ، آرچی برنت ، را بخوانید و سپس مجموعه را از اینجا بخرید.

تاپ برش صورتی
کفش های پراید Reebok Club C Revenge

کفش های پراید Reebok Club C Revenge

دکتر مارتنز

مارک جنگی جنگی مورد تأیید celeb نسخه ویژه ای از 1461 Oxford Loafer نمادین خود را برای ماه غرور ایجاد کرده است. هنوز هم به رنگ مشکی کلاسیک و ظریف است ، اما همراه با دوخت رنگین کمان در حلقه پاشنه پشتی ، بندهای همسان و پرچم رنگین کمانی گلدوزی شده در کنار آن است. این برند همچنین 100000 دلار به پروژه Trevor کمک می کند.

کفش آکسفورد چرم مشکی

کفش چرمی آکسفورد Dr. Martens 1461

تیوا

مارکی که قصد دارد دوباره صندل های “زشت” را خنک کند ، امسال یک پراید بسته منتشر می کند که ترکیبی از صندل های تک جنس و لوازم جانبی است. همچنین Teva مبلغ 35000 دلار به بنیاد مبارزات حقوق بشر برای حمایت از جامعه LGBTQ کمک مالی خواهد کرد.

Teva Flatform Universal Rainbow Pride

Teva Flatform Universal Rainbow Pride

صندل سیاه تیوا

Teva Midform Universal Pride

Tangle Teezer

مسواک بدون شک کیف آرایش ضروری است – و اگر به زودی به مسافرت می روید ، چرا از Tangle Teezer برای خود یک مدل جدید تهیه نمی کنید؟ این برند زیبایی که به گزینه های اندازه جیب معروف است ، در حال راه اندازی نسخه پراید مدل آرایش جمع و جور خود ، همراه با کمک مالی 50،000 دلاری برای حمایت از ابتکارات مختلف LGBTQ + خود به بنیاد Stonewall است. این نسخه با نسخه محدود منحصراً در Ulta در دسترس خواهد بود.

برس مو با پرچم پراید

Tangle Teezer Pride Power Compact Styler

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>