متخصصان ماهر در ادیشا “E-Waste To Wealth” هستند

[ad_1]

متخصصان ماهر در ادیشا
منبع تصویر: BERHAMPUR ITI

متخصصان ماهر در ادیشا “E-Waste To Wealth” هستند

زباله های الکترونیکی در نهایت می توانند تأثیرات وحشتناکی بر محیط زیست ما داشته باشند. متخصصان ماهر در ادیشا ، ITI Berhampur خلاقیت زباله الکترونیکی را با خلق هنر با بازیافت قطعات الکترونیکی که فایده ای ندارند ، آغاز کردند. هدف افزایش آگاهی از پسماندهای الکترونیکی و نحوه کاهش آنها است تا افراد بیشتری زباله های الکترونیکی خود را در سطح خرد چرخه بزنند. هدف اصلی راحتی بیشتر و بیشتر مردم برای دوچرخه سواری است و این به اقتصاد دورانی همراه با مهارت آموزی کارآموزانی که تحت آموزش مهارت هستند ، کمک خواهد کرد.

موارد مختلف مانند مادربرد بی فایده ، CPU ، EPROM ، خازن شعاعی SDM. صفحه نمایش LED ، ماوس ، تخته های PCB و غیره به اشیای زیبایی مانند ساعت ، گلدان گل ، ربات های ساختگی آویز دیواری تبدیل شدند. تمام این صنایع دستی کوچک می تواند توسط متخصصان دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. یک مجسمه بزرگ 30 فوت در دست ساخت است که فقط از زباله الکترونیکی استفاده خواهد کرد. این پیام به کل جهان می دهد که اهمیت بازیافت زباله های الکترونیکی است.

دانش آموزان و معلمان رزمندگان کره زمین برای هدایت پایداری هستند. استفاده از زباله های الکترونیکی تأثیر چشمگیری در دانش آموزان و مردم ایجاد کرده است زیرا آنها همه زباله های الکترونیکی را که از مدتها قبل در خانه آنها ریخته شده بود ، اهدا کرده اند. ایجاد آگاهی عمومی مأموریت اصلی جنبش و مکان یابی منطقه جدیدی برای ایجاد اشتغال است. بنابراین برای گفتن ذکر مطلب: هدر رفتن به ثروت ”

Rajat Kumar Panigrahi ، مدیر Berhampur ITI گفت: “چون یک مبتکر و مربی ماهر هستیم و از محیط زیست مراقبت می کنیم. ما نگران نسل آینده و کاری هستیم که انجام می دهیم ، امیدواریم که به پیشرفت نسل کمک کند. ابتکار عمل این است که اگر هر فرد از دور ریختن محصولات پایان عمر خود دست برد ، دوچرخه سواری یا استفاده مجدد از آن تفاوت عمده ای در زندگی سالم خواهد داشت.

مرکز جمع آوری زباله های الکترونیکی روز شنبه افتتاح شد و انگیزه و ایجاد آگاهی را نه تنها در بین دانش آموزان ما بلکه درمورد عموم مردم شهر برهامپور ایجاد خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>