مت جیمز به راشل ک گفت. او عاشق او شده است – و کاربران توییتر خوشحال نیستند

[ad_1]

من فکر می کنم گفتن این فصل امن است لیسانس ناامید کننده بوده است مت جیمز به عنوان اولین لیسانس سیاه تاریخ را به ثبت رساند که در ابتدا با ستایش روبرو شد و هنوز هم گام مهمی در جهت پیشرفت است. اما سعادت عاشقانه وقتی دوباره ظاهر شد که عکس های نژادپرستانه راشل کرککنل ، نامزد اصلی انتخابات ، بر سر زبان ها افتاد. (او در یک مهمانی “جنوب قدیمی” در کالج شرکت کرد.)

برای بدتر کردن اوضاع ، کریس هریسون در مصاحبه ای با اولین لیسانس سیاه ، راشل لیندسی ، از اقدامات خود (قبل از عذرخواهی) دفاع کرد. این امر منجر به این شد که هریسون یک قدم از حق رای دادن عقب برود. این هضم زیادی دارد ، به خصوص که طرفداران در حال تماشای عشق جیمز به کرککنل در این برنامه هستند ، زیرا می دانند که او از گذشته او بی خبر است. هنگامی که درام برای اولین بار شکست ، جیمز بیانیه ای منتشر کرد ، و توضیح داد که “در حال یادگیری در مورد این شرایط در زمان واقعی” است و آنها “ویرانگر و دلخراش” بوده اند.

کریگ Sjodin / گتی ایماژ

کرککانل در بیانیه ای اشتباهات خود را به خود اختصاص داد ، اما این بدان معنا نیست که طرفداران در نهایت می خواهند جیمز او را انتخاب کند. اما بعد از اپیزود 8 مارس ، به نظر می رسد جیمز کاملاً با بومی جورجیا گره خورده است.

جیمز در این قسمت به کرکنل گفت: “جایی که با تو هستم عاشق تو شده ام ،” وی جیمز گفت: “من برای تو سر و کله می زنم. من کاملا عاشق شما هستم. “

بگذارید فقط بگوییم ، کاربران توییتر در این مورد احساساتی داشتند. یکی از طرفداران در توییتر خود با اشاره به این واقعیت که بری و میشل ، “مت در هر زمان دیگری غیر از راشل می گوید من تو را دوست دارم # لیسانس” ، همچنین به جیمز گفت آنها او را دوست دارند ، اما او پاسخ زیادی نداد.

یکی دیگر بیننده نوشت، “او وقتی بری و میشل در آنجا درست هستند ، او نمی تواند زندگی خود را بدون راشل به تصویر بکشد ؟؟؟ #لیسانس.”

“تنها کسی که می گوید عاشقش است راچیل است؟” یک کاربر اضافه شده است.

طرفداران دیگر اشاره کردند که جیمز همچنان واقعیت را بیان می کند که او فهمید پس از آنکه کرککانل پس از یک پرواز ناصافی از پرواز با چتربازی سقوط کرد ، چقدر به او اهمیت می دهد.

یک نفر نوشت: “راشل واقعاً در این فصل پیروز خواهد شد ، بجایی که این پسر به راه درست” هچ # لیسانس “نرسید. دیگری اضافه کرد ، “دست نگه دارید ، آیا ما می خواهیم مانند مت عمل کنیم و ابراز خوشحالی کنیم که راشل در تصادف با چتربازی درگذشت عاشقانه است و فقط احساس اولیه انسان نیست؟ #لیسانس.”

بسیاری از قسمت ها همچنین به ناراحتی کرککنل از ناراحتی سایر زنان با قرار ملاقات یک شبه با مت جیمز متمرکز بود – حتی اگر این اتفاق هر فصلی باشد.

اوف حدس می زنم به زودی خواهیم دید که این فصل چگونه به پایان می رسد ، ها؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>