مجری اسکار 2021: چرا چیز خوبی است که امسال میزبان وجود ندارد

[ad_1]

چه کسی میزبان اسکار 2021 است؟ لطفا درام رول کنید این … هیچ کس!

بله ، درست است: برای سومین بار متوالی ، اسکارها میزبان ندارند. همانطور که گفته شد ، هنوز یک جشن حضوری برگزار خواهد شد – البته یک جشن صمیمی ، دوستانه COVID-19. مطابق آن یکی، برنامه این است که “یک رویداد صمیمی و حضوری در Union Station در لس آنجلس برگزار شود ، با عناصر نمایشی اضافی از تئاتر Dolby در هالیوود.”

در یادداشتی برای نامزدهای اسکار آمده است: “ما این رویداد را به عنوان یک مجموعه فیلم فعال ، با کادین آزمایش ویژه طراحی شده برای اطمینان از نتایج لحظه ای ، از جمله تیم ایمنی COVID در محل با قابلیت تست PCR ، در نظر می گیریم”.

با این محدودیت ها ، وجود وجود میزبان اسکار 2021 حتی بیشتر منطقی است. آیا می توانید عامل نابسامانی فردی را که به یک اتاق 30 نفری فریاد می زند مثل سالن اجتماعات مملو از آن تصور کنید؟ فقط یک ثانیه بگیرید و از مجری فرضی اسکار 2021 عکس بگیرید – شاید این جیمی کیمل باشد ، شاید جیمی فالون باشد – که یک شوخی کاملاً خنده دار می کند ، اما افراد کافی نیستند که بخندند. وحشت! ناهنجاری! بله ، وقتی نوبت به اسکار 2021 می رسد ، قطعاً بدون میزبان بهترین است. در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد:

ما می توانیم از شوخی های COVID-19 بگذریم … امیدوارم.

من در مورد شما نمی دانم ، اما من آن را با طنز “چه سال سختی بوده است” داشته ام. اگر یک ایمیل دیگر با “این زمان ها” در آن دریافت کنم ، می خواهم کامپیوترم را از پنجره خاموش کنم. مجری فرضی اسکار 2021 به ناچار لیستی از جوک های ویروسی کرونا در دست خواهد داشت و صادقانه بگویم ، من نمی خواهم حتی یک مورد از آنها را بشنوم. خسته ام. همه ما خسته ایم بیایید فقط جوایز را اهدا کنیم ، یک جمله تند و تیز در مورد ویروس ارائه دهیم و ادامه دهیم ، اینطور است؟

صحبت در مورد: این مراسم بدون میزبان کوتاهتر خواهد بود.

حداقل … من امید بنابراین. تعداد افتتاحیه / مونولوگ افتتاحیه اسکارها معمولاً 10-15 دقیقه است و هر کسی تاکنون انجام می شود واقعاً لذت ببرید؟ یا فقط مودبانه لبخند می زنیم و منتظر دسته بهترین بازیگر نقش مکمل زن می شویم؟ هیچ میزبانی به معنای معرفی طولانی مدت نیست ، که ایده آل به طور کلی یک مراسم کوتاهتر است.

مراسم اهدای جوایز صنفی بازیگران اکران یک ساعته و پیش ضبط شده ایده درستی داشت. “ما در حال تلاش برای انجام مراسم اهدای جوایز بی نظیر در عرض یک ساعت هستیم و مردم را به گفتگو وا می گذاریم ، که بسیار کم انجام می دهند [with an awards show]، “مرد ، آرزو می کنم کاش بیشتر داشتیم” ، “تاد میلینر ، تهیه کننده اجرایی SAG به گفت تنوع. توجه داشته باشید ، آکادمی. ما را بیشتر مایل کنیم!

به هر حال هیچ کس … واقعاً به میزبان اهمیت نمی دهد.

اگر امی پهلر و تینا فی میزبان اسکار بودند ، این یک داستان متفاوت بود – اما برای چند سال گذشته ، زمانی که یک مجری اسکار بوده است ، به نوعی. blah بوده است. وقتی بیلی کریستال ، ووپی گلدبرگ و استیو مارتین این کار را کردند ، این یک شکل هنری بود. اکنون ، این شوخی ها و شوخی های آخر شب بازیافت شده است که فقط افراد مشهور را ناراحت می کند. اینجا واقعاً ضرر ندارد.

هیچ میزبانی به معنای وقت بیشتر با مشهور نیست.

باز هم از نظر تئوری نمایش های جوایز ، به ویژه امسال ، کمی قدیمی و بی معنی هستند – اما اگر تماشا می کنید ، مد و لحظه های خودجوش بین افراد مشهور را تماشا می کنید. یک مراسم بدون میزبان وقت بیشتری برای تمرکز بر روی چیزهایی که برای شما مهم است فراهم می کند ، یعنی: هر لباس زیبایی که زندایا انتخاب می کند.

بنابراین ، ما با هم توافق داریم: دفعه بعدی که کسی از شما می پرسد ، “چه کسی اسکار 2021 را میزبانی می کند؟” شما پاسخ خواهید داد ، “هیچ کس – و خدا را شکر برای آن.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>