مجموعه “سوپ شنا” Panera در حال حاضر به فروش می رسد

[ad_1]

چیزهای خاصی وجود دارد – لاته کره کوکی ، عشق واقعی ، یک خانه مزرعه در حال خرابی قرن 17 – که در لحظه ای که متوجه می شوید آنها وجود دارند ، باید آنها را داشته باشید.

سوپ شنا Panera یکی از این موارد برای من است. این رستوران زنجیره ای ، معروف به این دلیل که شما را به این فکر می اندازد که آیا زندگی در یک کاسه نان بهتر می گذرد ، فقط یک مجموعه لباس شنای با کیفیت محدود را منتشر کرد. موضوع؟ چدار کلم بروکلی. پالت رنگ؟ حوض غفلت شده ، با نشانه ای از قورباغه خماری. اوضاع؟ شیک سوپ داغ و زشت.

در اعلامیه مطبوعاتی این شرکت با استناد به نظرسنجی Panera در 700 نفر آمده است: “این رسما گرمترین زمان سال است و بیش از 70٪ مردم می گویند که هوای گرم مانع خوردن سوپ نمی شود.” “برای این گروه از علاقه مندان به سوپ داغ در طول سال ، Panera شما را می بیند و با راه اندازی مجموعه جدید سوپ شنا شما را جشن می گیرد.”

من آگاه هستم که این یک ترفند هوشمندانه بازاریابی است که هدف آن افرادی مانند من است – زنان ناجور که مقدار زیادی سوپ می خورند و دوست دارند برای این کار بسیار عجیب غریب شناخته شوند. کاری ندارم من بسیاری از زندگی خود را به سادگی خسته کننده ، پر از سوپ طی می کنم. سرانجام یک مارک مرا شناخت.

عشق به خندیدن و خوردن کاسه نان من کنار استخر است.

با مجوز از Panera

مجموعه سوپ شنا شامل دو قطعه کلاسیک یک تکه و دو جفت تنه شنا است که هرکدام در چاپ چادر کلم بروکلی یا رنگ جلبک بیمارگونه موجود است. همچنین یک شناور استخر به شکل کاسه نان وجود دارد. من با شدتی که مرا شوکه کرده است ، به یک تکه سبز و تهوع آور که فقط می گوید “سوپ” کشیده شده ام. به هر حال ، اگر ظرف نرم و لطیف سوپ قائم نباشد ، بدن انسان چیست؟

در حالی که آنها در انبار موجود بودند (در نظر گرفته شده برای جناس) ، هر سوپ شنا با قیمت 25 دلار فروخته می شد ، شنای استخر با قیمت 20 دلار. لباس ها از XS تا 4X بود. آنها از طریق سیستم آنلاین پانرا به فروش می رسیدند ، که به نوعی جذابانه ، با این سفارش رفتار می کردند ، انگار که به جای خرید خرده فروشی ، در یک ظرف واقعی آش درست می کنید. به طرز غم انگیزی ، کل خط در کمتر از یک هفته به فروش رسید – مانند سوپ گرم و گوارا در یک روز آفتابی (یا چیزی دیگر). Panera گفت زرق و برق که “هیچ برنامه ای برای ذخیره مجدد در حال حاضر وجود ندارد.”

اما آن دسته از ما که سوپ می خوریم عادت داریم منتظر بمانیم (تا خنک شدن سوپ). در این فاصله ، همانطور که یکی کیک تولد را شمع می زند ، آب گوشت خود را می دمیم و آرزو می کنیم: برای کالاهای بیشتر با مضمون سوپ. دنیا نان ماست. ما راضی خواهیم بود

اکنون ، در مناطقی از ساحل شرقی امروز 90 درجه است و شما می دانید این به چه معناست: زمان نوشیدن یک سوپ گرم و خوب.

جنی سینگر نویسنده ستادی برای زرق و برق تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>