مدل موی راشل: همه از مدل موی مدرن راشل استفاده می کنند

[ad_1]

دوستان هنگامی که The Reunion برخی از شاخص ترین اپیزودها و لحظات مد کمدی را مرور کرد ، تب به اوج جدیدی رسیده است. صحنه های برگشت به سبک اوج دهه نود خدمت می کنند: به لباس های شلوار جین Levis ، لباس های لغزش انداخته شده روی تی شرت ها و صندل های سکویی فکر کنید. و البته ، دوباره توجه ما را به یکی از معروف ترین مدل های موی تاریخ فرهنگ پاپ متمرکز کرد … راشل.

به گفته خرده فروش زیبایی ، Just My Look ، از زمان پخش تیزر برای دیدار مجدد ، تقاضا برای مدل موی راشل 179٪ افزایش یافته است.

در اوج محبوبیت این نمایشگاه ، سالن های سراسر جهان با درخواست برای مدل موی آنیستون مملو از آب شد و حالا که نسل جدیدی با این برش ارتباط برقرار کرده است ، به نظر می رسد همه چیز در همان جهت پیش می رود.

خبر بد این است که سبک طراحی The Rachel به لطف لایه های لرزان بسیار دشوار است. خبر خوب این است که TikTok همراه با inspo است. #RachelGreen در حال حاضر 570.6 میلیون بازدید از پلتفرم اشتراک ویدیو دارد ، در حالی که # 90shair 44.2 میلیون بازدید با ژنرال Zers در حال بازسازی ضربه خشک معروف Jen دارد.

یکی از TikToker ،asapabes نوشت: “تلاش برای انجام مدل موی راشل” قبل از جدا شدن و برش دادن موهایش ، طول موهای دورش را با یک برس بشکه گرم خشک کنید ، سپس با غلتک سنجاق کنید.

کاربر دیگری ،sarahhdls ، موهای خود را از رطوبت خشک خشک کرد تا لایه های کرکی و لرزان را در جای خود قرار دهد.

بیش از “گرم راشل” نیز احیا شده است. گوروی موی سرشناس ما ،salsalhair ، Rachel 2.0 را با لایه های کرک و صورت شکننده ارسال کرد.

تأثیرگذارهایی مانند ماریاما باعث شده اند که سشوار خشک شود.

و مانند آخرین بار ، هنگامی که تایرا بنکس و کریستینا آگیلرا اجرای خود را انجام دادند ، افراد مشهوری مانند Millie Bobby Brown و Hailey Bieber با لایه های کرک دار چهره ، به روند گرایش پیدا کرده اند.

و برای کمی کمک بیشتر ، متخصصان زیبایی در Justmylook سه مرحله ساده در مورد سبک دادن به The Rachel در خانه به اشتراک گذاشته اند.

“ریچل دقیقاً روی موهای بالای شانه های شما بیشترین تأثیر را دارد زیرا این طول واقعاً نشان می دهد که دهه 90 بریده شده است. با این حال ، اگر موهای شما چند اینچ پایین شانه های شما باشد ، می توانید یک اصلاح مدرن جدید به این نمای شاخص دهه 90 اضافه کنید. از لایه های زیادی تشکیل شده است ، با احاطه کردن صورت به شکل قلب و کادربندی کامل به بدن شما کمک می کند تا بدن زیادی داشته باشد “، آنها می گویند …

مرحله 1:

“این مهم است که مطمئن شوید موهای شما سبک و کرک است و از اینکه موهای شما بین شستشو طولانی شود ، جلوگیری می کند. استفاده از شامپوی حجم دهنده بهترین شرط شما برای این مدل مو است. “

گام 2:

“پس از شستن و در حالی که موهای شما هنوز مرطوب است ، چند قطره روغن یا سرم بزنید تا موهای شما یک فرم صاف برای حالت دادن به خود بگیرد.”

مرحله 3:

“برای به پایان رساندن ظاهر ، موهای خود را روی یک برس گرد خشک کنید و از صاف کردن آنها خودداری کنید زیرا این کار حجم ایجاد شده شما را می گیرد!”

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>