مدیر عامل شرکت Golde ، ترینیتی موزون ، به این ملزومات روز شستشو قسم می خورد

[ad_1]

انکار نمی شود که داشتن لطف برای بافت طبیعی شما می تواند یک چالش باشد ، اما ناخنک زدن به یک مراسم روز شستشو که برای شما مفید است یک قدم بزرگ در مسیر درست است. پیش رو ، موزون وففورد سس مخفی آیین دوهفته خود را از بین میل به دوش آب سرد تا بافتن به عنوان یک تمرین مدیتیشن از بین می برد.

پاک کردن + ماسک زدن

هر وقت متوجه شدم موهای من کاملا خشک شده است ، می دانم که زمان آن رسیده که دوباره حالت آن را بدست آورم. من برای تمیز کردن از سرکه سیب براگ استفاده می کنم – این باعث جمع شدن هرگونه محصول بدون از بین بردن موهای من می شود و همچنین باعث می شود موهای من کاملا صاف و براق شود. من کار خود را با ریختن حدود یک اونس ACV در یک ظرف بزرگ سنگ تراشی و رقیق کردن آن 1: 1 با آب شروع می کنم. من از آن برای مرطوب کردن کامل موهای خود به عنوان پیش شستشو استفاده می کنم و روزهایی که تمیزتر می خواهم ، آن را به ماسک مو با خاک رس بنتونیت تبدیل می کنم. به عنوان جهنم و چنین فرایندی کثیف است – اما برای یک درمان عمیق تر در آخر هفته واقعا باورنکردنی است.

بطری سرکه سیب

سرکه سیب خام ارگانیک Bragg

تصویر محصول

شرطی سازی + Detangling

بعد از ACV ، بسته به احساس تنبلی ، موهایم را به چهار تا شش قسمت می پیچانم. من هر بار یک قسمت را برمی دارم و آنها را با آب خیس می کنم. سپس من از Briogeo Be Gentle ، Be Kind Avocado + Quinoa Co-Wash استفاده می کنم (دستورالعمل ها چهار تا هشت پمپ را برای کل سر شما می گویند ، اما من 10 پمپ را در هر بخش دوست دارم). بعد از اینکه موهایم را کاملاً با آن اشباع کردم ، دوباره موهایم را برای مدت کوتاهی زیر آب قرار دادم تا مطمئن شوم کاملاً با محصول و آب اشباع شده است تا یک لغزش خوب بدست بیاورد و سپس قبل از پیچاندن هر قسمت ، انگشت خود را حلقه می زنم. من از برس و شانه استفاده نمی کنم زیرا الگوی فر من را مختل می کند – فرهای من درست به نظر نمی رسند. مهار انگشت به من اجازه می دهد تا ملایم تر باشم ، بنابراین احساس نمی کنم که درهم و برهم می شوم.

هنگام رفع انگشت ، من از انتها شروع می کنم و تا ریشه کار می کنم. حدود 20 دقیقه طول می کشد ، که زمان کافی است تا اجازه دهید محصول غرق شود و به فرم های من کمک کند. اگر من از تهویه مطبوع عمیق تر که در وان قرار می گیرد استفاده کنم ، خیلی ضخیم و کره ای است و من آن لغزش مناسب را پیدا نمی کنم. اما اگر من کاری بیش از حد سبک یا بسیار زیاد کننده مو انجام دهم ، این کار موهای من را کاملاً خشک می کند و فرهایم در حقیقت شکل نمی گیرند. بنابراین این برای من مانند یک محصول Goldilocks است.

بطری گاو

ملایم ، آووکادو مهربان باشید + شستشوی مشترک کینوا

شستشوی سرد

پس از اتمام این کار ، من موهای خود را با آب بسیار سرد شستشو می دهم زیرا به قفل شدن درخشش و کاهش موخوره کمک می کند. این کار مورد علاقه من نیست که در زمستان انجام دهم ، اما واقعاً بسیار خوب است. در وقت تابستان ، دوش کاملاً سرد می گیرم. برای بدن شما بسیار خوب است که خود را در آن سرما غرق کند ، و همه چیز را سفت و سخت می کند ، بنابراین من احساس می کنم بسیار انرژی دارم و مثل اینکه بعد از آن یک تمرین دیوانه وار انجام داده ام. حتی اگر در یک روز واقعا سرد برای پیاده روی بیرون بروم ، پوست من همیشه عالی به نظر می رسد. وقتی آبکشی می کنم ، مقدار زیادی از محصول شسته می شود ، اما نه لزوماً همه. قطعاً هنوز محصولی در موهای من وجود دارد ، اما مانند نرم کننده سفید قابل مشاهده نیست.

خشک کردن + کشش

کار بعدی که انجام می دهم اینست که نرمترین تی شرت نخی را که می توانم پیدا کنم می گیرم و موهایم را محکم در آن می پیچم انگار که حوله باشد و آن را از پشت گردنم فرو می کنم. در حالی که موهای من خشک می شود ، در حالی که الگوی فر را کشیده است ، با موخوره مبارزه می کند. من دریافته ام که بزرگترین تفاوت در توانایی مدیریت موهای من کشیده شدن نسبتاً شستن موها به جای شستشوی مستقیم است (در غیر این صورت فوق العاده وز می شود). این زمانی است که موهای من در شکننده ترین حالت خود قرار دارد ، بنابراین آنها را تنها می گذارم و اجازه می دهم حدود 80٪ در پیراهن خشک شود و تا زمانی که منتظر می مانم لباس می پوشم. ده یا 15 دقیقه بعد ، تی شرت را برمی دارم و موهایم بیشتر خشک و تا حدی کشیده است.

تی شرت سفید سه بسته

تی شرت گردن خدمه 3 تکه مردانه Hanes

قفل شدن در رطوبت

بعد ، نوعی روغن برای قفل شدن رطوبت استفاده می کنم. اخیراً ، من در واقع از این کره بدن توسط شرکت دوستانم ، Yes Folk استفاده می کردم. آنها بیشتر کومبوچا درست می کنند ، اما این محصول عالی و عالی را دارند که کاملاً طبیعی است. بدون عطر یا هر چیز دیگری. این فقط یک ترکیب طبیعی و عالی از کره و روغن است و من فهمیدم که این برای موهای من عالی است. من فقط انگشتم را به آنجا آغشته می کنم و آن را بین دستانم می مالم تا ذوب شود ، تا آنجا که ممکن است از طریق رشته هایم صاف شود و با اجازه دادن به موهای 100٪ خشک در بافت ، به مرحله بعدی کشش می رسم. من موهایم را به دو قسمت از وسط تقسیم می کنم ، محصول را به داخل می مالم و مطمئن می شوم که موهای کودک ، انتهایم و نزدیک ریشه ام قرار بگیرم ، جایی که تمایل به گرفتن هاله موخوره دارم. من فهمیدم که هرچه طبیعی تر باشد ، برای موهای من نیز بهتر خواهد بود ، اما اگر واقعاً بخواهم چیزهای نرم را بریزم ، قبل از افزودن روسری ، از کمی روغن کرچک سیاه جامائیکا استفاده می کنم.

شیشه کره بدن
بطری روغن کرچک

Tropic Isle Living روغن کرچک سیاه جامائیکا

بافندگی + تعمیر و نگهداری

من واقعاً عاشق قسمت بافتنی شده ام که قبلاً باعث ناامیدی شده بود. من قبلاً نسبت به این واقعیت کینه داشتم که نمی توانستم فقط کار شستشو را انجام دهم ، زیرا نگهداری بسیار کمی دارم. اما قسمت بافندگی در واقع بسیار Cathartic است. من آرزو دارم که یک تمرین مدیتیشن انجام دهم ، اما در این مرحله ، بافتن موهای من مراقبه من است. من موهایم را محکم در این روسری ساتنی که تا زمانی که به خاطر دارم ، جمع می کنم تا از خشک شدن (بزرگترین مقصر من) در بالا جلوگیری کند. من آن را حداقل به مدت 20 دقیقه روشن می گذارم و سپس موهایم را در دو گره کاملا خشک کرده و معمولاً چند روز قبل از فرسودن آنها را می گذارم. یا من دوباره آن را به قسمتهای کوچک منفرد – تقریباً مثل نوارهای جعبه ای ، اما منهای پسوندها ، می بندم.

روسری ساتن

روسری ساتن صورتی Briogeo Paradise

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>