مراقبت از خود هیلی کیوکو در حال خرید خوراکی و خرید آنلاین است

[ad_1]

هایلی کیوکو یکی از معدود ستاره های پاپ غرورآفرین و پرافتخار در انجمن LGBTQIA + است ، اما او همیشه اینگونه نترس نبود. در دوران نوجوانی ، خواننده “آنچه من نیاز دارم” می گوید او تلاش می کرد تا جسارت را پیدا کند تا فقط از زندگی روزمره بگذرد. یک منبع حمایت بعید بعید: عطر مورد علاقه او ، Green Tea توسط Elizabeth Arden.

او می گوید: “من به یاد می آورم كه خیلی خاص به عطر خودم اعتماد می كردم.” زرق و برق. “من احتمالاً دختری بودم که بیش از حد به مدرسه می پوشیدم ، اما این زره پوش من بود. این احساس اعتماد به نفس و جذابیت را در من ایجاد می کرد ، حتی اگر از دیگران اعتبار سنجی نمی کردم ، یا اینکه خردکننده هایم دوست نداشتم برگردم. این راهی برای عشق به خود بود. “

بنابراین تعجب آور نیست که وقتی از کیوکو خواسته شد عطر خود را ایجاد کند ، او نمی تواند این فرصت را منتقل کند. او می گوید: “من دوست دارم آن زره را به شخص دیگری بدهم.”

و او خواهد کرد. اولین عطر رایحه خنثی جنسیتی وی ، HUE که با مشارکت Slate Brands ساخته شده است ، در تاریخ 3 مارس عرضه می شود. “همه ما در لباسهای عرق خود هستیم. همه ما از خانه خارج نمی شویم. ما کسی را نمی بینیم کیوکو می گوید: “راحتی خود را از کجا می یابید؟” گاهی اوقات می خواهید احساس خوبی در مورد خود داشته باشید و می خواهید بوی خوبی داشته باشید. ”

و هیلی کیوکو آرامش پیدا نمی کند فقط این روزها عطرها طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از خود ، کفش ها و نمایش های تلویزیونی روحیه او را در این Times حفظ می کند. خواندن زرق و برقآخرین قسمت از Fave’s Faves شما ، در زیر ، برای کسب اطلاعات بیشتر.

محصولات مراقبت از خودم که برای آنها زندگی می کنم

شستشوی دستی ایزوپ. من آن را در دستشویی خود دارم و لحظه شستن دستانم است و احساس می کنم در یک اسپا هستم. من هم اکنون حمام را دوست دارم ، بنابراین نمکهای اپسوم دکتر تیل را دوست دارم. من اساساً تلاش می کنم دائماً در یک مرکز آبگرم باشم و احساس کنم خانه ام مثل چهار فصل است. همچنین ، پاک کننده اساسی صورت – من پاک کننده مرطوب کننده کیت سامرویل را دوست دارم. من عاشق همه محصولات کیت سامرویل هستم. من فقط وقت گذاشته ام تا واقعاً لوازم ضروری بهداشت را ارزیابی و ارتقا دهم.

تصویر محصول

شستشوی دست معطر رستاخیز

چیزی که من بصورت آنلاین میخرم

واقعاً بد است من شب یک خوراکی می خورم و فقط شروع به مرور در آمازون می کنم. چرخ دستی ام را پر می کنم و صبح روز بعد مثل این می شوم که “من فقط چه کار کردم؟” دلم برای خرید تنگ شده!

من اخیراً Always Pan را بدست آورده ام که وسواس زیادی به آن دارم. این یک تشت فراگیر است که می توانید همه کارها را با آن انجام دهید. من آن تابه را دوست دارم. یک تابه عالی است.

تصویر محصول

غذای راحتی که می پزم

من روی ساخت سوکیاکی تمرکز کرده ام. این دیگ ذوب احترام است. من به آن تسلط دارم ، و بسیار جالب است. شما آن را بیرون از ماهیتابه می خورید. من آن را روی اجاق گاز می پزم ، و سپس آن را روی میز غذاخوری خود می گذارم و غذا را با چوب های خارج از ظرف می خورم.

کفشی که من در آن زندگی می کنم

دمپایی Ugg من این لباس من است! من این دمپایی ها را با خز در داخل خود دارم ، اما پاشنه آن باز است ، بنابراین دسترسی آسان به داخل و خارج دارید. اما آنها کف سخت دارند ، بنابراین برای بیرون بردن سطل زباله و همچنین قرار گرفتن در داخل آنها عالی هستند. این کفشهای بیرون رفتن من است.

ملزومات سبک من

من این فلانل زیبا را که از Urban Outfitters گرفتم دارم. از بیرون آن سبز زمردی و از داخل صورتی است که من آن را دوست دارم و ژاکت پرتاب من است که می پوشم. من لباسهای ورزشی زیادی از پوما پوشیده ام ، بنابراین احساس می کنم که کار کرده ام اما واقعاً این کار را نکرده ام و فقط آن را در خانه می پوشم. من در حال انجام تمام این کارهای اوقات فراغت در جایی هستم که ژاکت زیپ آپ نازک پوما و شورتم را داشته باشم. و البته Uggs من.

شلوار جین مورد علاقه من … برای زمانی که شلوار جین می پوشم

من شلوار جین خود را شاید سه بار در قرنطینه پوشیده ام ، اما همیشه پوشیدن آنها احساس بسیار خوبی داشتم. مانند ، چرا من اینها را بیشتر نمی پوشم؟ من Levi 501s خودم را دوست دارم. آنها بسیار دنج و راحت هستند. آنها قطعاً نحوه لباس پوشیدن من هستند ، مانند: “امروز تو خاص هستی. من می خواهم شلوار جین خود را برای شما بپوشم. ”

تصویر محصول

صف پخش جریانی من چگونه است

من در این پرخاشگری واقعیت دیوانه وار بوده ام. شروع کردم به تماشا کردن مسابقه شگفت انگیز، و 30 فصلی وجود دارد و من احتمالاً 15 فصل را در کل سال 2020 تماشا کرده ام. حتی شب گذشته ، خواب دیدم که در آن بودم مسابقه شگفت انگیز و سر مادر فریاد کشیدم زیرا او شریک زندگی من بود و باید عجله کند. من هم فقط شروع کردم به تماشای افتخار شما در Showtime ، که واقعاً جالب است.

رام-کامهایی که در ماه فوریه تماشا می کنم

من فقط با ساندرا بولاک وسواس دارم و درو باریمور را دوست دارم ، بنابراین کار را شروع می کنم پیشنهاد و سپس من انجام خواهد داد هرگز بوسیده نشده. من جولیا رابرتز را نیز دوست دارم ، بنابراین خواهم کرد عروس فراری.

ترکیب فعلی Spotify من

چپل روان او این آهنگ را به نام “Pink Pony Club” دارد و به معنای واقعی کلمه سرود من است. من آن را در آپارتمان منفجر می کنم و در بالای ریه هایم فریاد می کشم. من بعضی از موسیقی های جدید مایلی سایرس را دوست داشتم ، بنابراین آلبوم او را نیز گوش می دادم.

این مصاحبه برای شفافیت ویرایش و متراکم شده است.

کریستوفر روزا سردبیر سرگرمی در زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید @ chris.rosa92.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>