مرور ضد آفتاب با محافظان پیشرفته: بهترین SPF در هدف

[ad_1]

اهمیت استفاده از SPF غیرقابل انکار است – همانطور که هشت ساعت خوابیدن ، خوردن سبزیجات روزانه و اطمینان از صرف فضای لازم برای اولویت قرار دادن سلامت روان خود. من هیچ یک از این کارها را به طور مداوم انجام نمی دهم.

می دانم ، می دانم ، به عنوان یک ویرایشگر زیبایی ، حداقل باید هر روز ضد آفتاب بزنم. لازم نیست دو بار به من بگویید (این را به متخصص پوست خود می سپارم). علی رغم آگاهی از اینکه ضد آفتاب نه تنها من را در برابر سرطان محافظت می کند ، بلکه به مقابله با علائم پیری ، استرس محیطی و رنگ آمیزی زیاد کمک می کند ، من هرگز نتوانسته ام کرم ضد آفتابی پیدا کنم که تمام جعبه های مرا بررسی کند. بنابراین من بیرون رفتم ، مگر اینکه انتظار داشته باشم برای مدت طولانی در آفتاب باشم – من یک هیولا نیستم.

یعنی تا بهار گذشته کرم ضد آفتاب Versed’s Guards Up Mineral را کشف کردم. من به طور کلی من واقعاً به این مارک علاقه مندم و بسته بندی زرد و شاد مرا مجذوب خود کرد. من همچنین متعهد شدم که در حین قرنطینه در شیار SPF قرار بگیرم ، بنابراین قول دادم که روزانه آن را بپوشم.

برای مدت طولانی دیگر مجبور نبودم خودم را مجبور کنم ، زیرا این محصول به سرعت به محصولی تبدیل شد که از استفاده از آن بسیار هیجان زده شدم. من تنها نیستم – برنده شد گلاموr جایزه زیبایی در رده انتخاب خوانندگان امسال. بسته بندی های زیبا کنار (که از 79٪ پلاستیک بعد از مصرف ساخته شده است) ، مناسب ترین ترکیب را برای SPF ای که من پیدا کرده ام دارد.

فاقد روغن است و بنابراین برای پوست مستعد آکنه مناسب است ، اما هنوز هم احساس خامه و لوکس بودن می کند. بسته به فصل ، آن را روی یک مرطوب کننده لایه لایه می کنم یا به جای یکی از آن استفاده می کنم ، زیرا دارای عصاره مرطوب کننده دانه مورینگا است. علیرغم بافت جالب آن ، هیچ پسماند چربی یا چسبندگی بر جای نمی گذارد ، فقط یک پایان تقریباً شبنم است که یک پایه مناسب برای آرایش است.

این یک ضد آفتاب معدنی است ، که من معمولاً نمی توانم تحمل کنم زیرا احتمال اینکه یک گچ سفید را ترک کنند ، وجود دارد ، اما فرمول آن چنان پیچیده است که به نظر می رسد هیچ چیز ندارد. فقدان گچ سفید را می توان به کم رنگی هلو دانست که در پوست رنگ پریده من هیچ چیز ایجاد نمی شود اما یک پایان زیبا و تاری ایجاد می کند ، حتی بدون آرایش در قسمت بالا.

همچنین من هرگز با شکستن آن مشکلی نداشته ام ، که این یکی از دلایل اصلی جلوگیری از SPF بوده است. زیر آرایش به زیبایی لایه لایه می شود و هیچ قرصی ندارد و هرگز چشمهای حساس مرا خسته نکرده است. و مهمتر از همه ، احساس آن بر روی پوست من بسیار خوب است ، به طوری که من واقعاً از استفاده هر روزه از آن احساس هیجان می کنم. من را تغییر پذیر بداند.

تصویر محصول

کرم ضد آفتاب معدنی روزانه محافظ بالا

به دنبال توصیه های باورنکردنی محصول هستید؟ به تمام 265 برنده مسابقه بروید 2021 زرق و برق جوایز زیبایی.

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>