مرور کروز للو سونا: چرا بهترین ویبراتوری است که من همیشه امتحان کرده ام

[ad_1]

کلاس جدیدی از اسباب بازی های جنسی با فن آوری وجود دارد که شبیه هر چیز دیگری نیست که ارگاسم شما تاکنون دیده است. همچنین آخرین تجسم بهترین لرزاننده ای است که من تاکنون امتحان کرده ام – من کاملاً مطمئن هستم که فناوری استفاده شده در آینده انقلابی در کل محصولات لذت بخش ایجاد خواهد کرد. آره که خوب

برخلاف لرزش های سنتی (که در عوض ، از لرزش برای تحریک نقاط حساس شما استفاده می شود) ، دسته جدیدی از ویبراتورهای صوتی باعث ایجاد امواج اطراف کلیتوریس برای مکیدن آن به سمت بالا می شوند و باعث تحریک بیش از حد لقاح شما از حد تصور شما می شوند. من قبلاً لرزاننده هایی از این قبیل را امتحان کردم و بگذارید به شما بگویم ، لعنتی اما ویبراتور صوتی از للو ، شرکتی که مسئول برخی از عالی ترین اسباب بازی های جنسی موجود در بازار است ، در ارگاسم کاملاً انقلابی ایجاد کرده است.

Lelo Sona Cruise ، یک ماساژور صوتی صورتی و طلایی با حالت های مختلف لرزش و تنظیمات شدت ، و هد که به نظر می رسد مانند دهان کوچک است ، یک بازی واقعی است. برخلاف سایر احساسات ، شما اصلاً نیازی به جابجایی کروز سونا ندارید – دهان خود را بالای کلیتور قرار دهید و این همه کار را برای شما انجام می دهد. نتیجه؟ ارگاسم خوشمزه خوب و بدون نیاز به بلند کردن انگشت.

اسباب بازی های جنسی صوتی که قبلاً امتحان کرده ام (مانند Womanizer و رضایت دهنده) بسیار نرم می لرزند زیرا عملکرد اصلی آنها مکش است – احساس می شود که آنها در اعماق هسته شما قرار دارند و یک ارگاسم را از شما بیرون می کشند. Lelo Sona Cruise با ارتعاشات فوق العاده قدرتمند در سطح کلیتوریس بیشتر شبیه لرزاننده است. این باعث تعجب من شد ، زیرا در بیانیه مطبوعاتی که از طریق ایمیل برای من ارسال شده بود آمده است که “کل کلیتوریس را تحریک می کند – حتی قسمت هایی را که نمی بینید” از امواج صوتی “. این تجربه من نبود: احساس لرزش روی سر بسیار زیاد است.

هنوز هم ، عمل لرزش صوتی بود خوب این یک اوج طولانی مدت پس از تجمع نفسانی را ایجاد می کند ، نوعی ارگاسم مجلل و جذاب که هنوز هم دقایقی بعد احساس دلواپسی می کنید. در حالی که رقبای آن قصد دارند زنان را به سرعت از کار بیاندازند – و کار خوب لعنتی را در آن انجام دهند – Lelo Sona Cruise برای لذت پایدارتر هدف دارد. و این نیز موفقیت آمیز است: ارگاسم من از این یکی بیشتر از چهار یا پنج دقیقه طول می کشد تا دو یا سه دقیقه ، اما آنها یک قوس بسیار مشخص را دنبال می کنند. حدود یک یا دو دقیقه قبل از اوج ، واژن من شروع به انقباضات منفرد با فاصله چند ثانیه از یکدیگر می کند ، که هر یک از آنها مانند ارگاسم کوچک خود است. من روند کار را بیشتر از یک کوه با قله تیز توصیف می کنم.

همچنین بر خلاف Womanizer و Satisfyer ، این مورد برای تلاش در ارگاسم های متعدد عالی نیست. ارتعاشات آنچنان قدرتمند است که احتمالاً باعث می شود که ناحیه چربی شما در کما بماند. من معمولاً دوست دارم ویبراتورها را در بالاترین حالت قرار دهم ، اما احتمالاً بخاطر یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد سونا کروز نمی توانم این وسیله را کنترل کنم: نام این اسباب بازی اشاره به “کروز کنترل” است ، زیرا از دست نمی رود وقتی آن را سخت به خود فشار می دهید قدرت دارید. راستش ، من می توانستم بدون این کار را انجام دهم. به نظر می رسید سلول های عصبی بیشتری در لخته من با هر بار استفاده در حال مرگ هستند. (نمد برخلاف تصور عموم ، ویبراتورها کلمه عملیاتی نیستند و به طور دائمی نمی توانند از شما حساسیت زدایی کنند.)

نکته منفی دیگر این است که کل ماده ، از جمله نازل ، پلاستیک بسیار سخت است. به عنوان مثال Satisfyer Pro 2 در جایی که با پوست شما تماس پیدا کند ، لکه دار است ، بنابراین می توانید بدون نگرانی از درد ، آن را فشار دهید. اما شما باید مراقب این مورد باشید: قدرت آن بی سابقه است ، و این گفتن a است بسیار برای کسی که به طرز نگران کننده ای Satisfyer Pro 2: Next Generation را امتحان کرده است.

من تعجب نخواهم کرد اگر در طی چند سال آینده حتی تعداد بیشتری از اسباب بازی ها نیز از این مدل مکش بیرون بیایند. تاکنون ، اگرچه آنها فرضیه اصلی یکسانی دارند ، اما هیچ یک از مدلهای مختلفی که من امتحان کرده ام خیلی شبیه به هم نبوده اند. رضایت بخش و زن ساز بسیار شبیه به هم هستند ، اما کروز Lelo Sona نوع دیگری از لذت را فراهم می کند که واقعاً بهتر یا بدتر نیست و صرفاً متناسب با نیازهای مختلف است. شخصاً؟ من می خواهم تمام پایه هایم را بپوشانم و یکی از آنها را در کشوی کنار تختم نگه دارم.

خبر عالی! در روز نخست آمازون (در میان دیگر موارد) می توانید تخفیف عمده ای برای لرزاننده های Lelo کسب کنید معاملات اسباب بازی های جنسی Prime Day) اسباب بازی های جنسی مورد علاقه را در زیر بخرید ، سپس سر بزنید اینجا برای بررسی همه موارد دیگر فروش آمازون روز نخست امسال اتفاق می افتد

ویبراتور صورتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>