مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری: یک شکست کامل

[ad_1]

سپس پرنس هری از مارکل پرسید که آیا می داند چطور کوتاهی کند. “من فکر کردم ، واقعا ، این چیزی است که در خارج اتفاق افتاده است. من فکر کردم که این بخشی از سرگرمی است. ” “من نمی دانستم آنچه در درون اتفاق می افتد.” ماركل گفت: “اما مادربزرگت است كه پرنس هری به او گفت:” این ملكه است. “

بعداً در مصاحبه ، مگان در مورد ملکه گفت: “او همیشه خونگرم و دعوت کننده و واقعاً خوشامدگو بود” و نشان داد که یک گوشواره مروارید زیبا و یک گردنبند همسان از مادربزرگ هری دریافت کرده است.

مگان و هری یک مراسم عروسی مخفیانه برگزار کردند:

مارکل فاش کرد: “سه روز قبل از عروسی ، ما ازدواج کردیم.” “هیچ کس این را نمی داند.” او و هری با اسقف اعظم كانتربری تماس گرفتند و به او گفتند كه عروسی سلطنتی برای همه “یك منظره” است – و آنها می خواستند كه یك مراسم اصیل برگزار شود و فقط دو نفر آنها را در حیاط خانه خود داشته باشند.

نه ، مگان کیت میدلتون را گریه نکرد – این برعکس بود.

ماركل می گوید شایعه ای كه وی باعث گریه كیت میدلتون شده است “یك نقطه عطف” بود. “روایت با کیت ، که اتفاق نیفتاد ، واقعاً بسیار دشوار بود. فکر می کنم آن موقع بود که همه چیز تغییر کرد. “مارکل هرگز میدلتون را گریه نکرد. مارکل گفت:” عکس این اتفاق افتاد. “من می گویم که برای هرکسی خوار نشوید زیرا یک هفته واقعا سخت بود [of the 2018 wedding]، و او از چیزی ناراحت بود. او مالک آن بود و او عذرخواهی کرد ، و برای من گل و یادداشتی برای عذرخواهی آورد. او کاری را انجام داد که اگر می دانستم کسی را آزار می دهم انجام می دادم. فقط مسئولیت پذیری برای آن را بپذیرم … من هرگز دوست نداشتم که در مورد او مطرح شود ، “مارکل ادامه داد. “همیشه. حتی فکر می کردم این اتفاق افتاده است. من از آن محافظت کردم تا دیگر در جهان نمانم. ”

مارکل می گوید چند روز قبل از عروسی ، میدلتون از لباس های دخترانه گل ناراحت بود و این باعث ایجاد مارکل شد. ماركل گفت: “این واقعاً احساسات من را آزار می دهد.” “من در متن هر آنچه که در آن روزها منجر به عروسی در جریان بود فکر کردم که منطقی نیست که فقط کاری را انجام دهم که بقیه انجام می دهند ، که حمایت از دانستن اینکه با پدر من چه می گذرد و چه. “

مارکل می گوید که او از میدلتون آمرزیده است و به کار خود ادامه داده است ، اما “عبور از آن سخت بود مقصر دانستن کاری بود که نه تنها من آن را انجام ندادم ، بلکه برای من نیز اتفاق افتاد. و افرادی که بخشی از عروسی ما بودند به تیم Comms ما می رفتند و می گفتند ، “من می دانم این اتفاق نیفتاده است.”

درباره گفتگوی “متفاوت” بودن مگان:

وی در مورد پوشش رسانه ای می گوید: “خوب ، من به این فکر کردم زیرا آنها مرا به فکر انداختند.” حالا ، پس از تأمل ، او خوشحال است که همه آن چیزها درست بوده است. “خدا را شکر که من آن تجارب زندگی را داشتم … من همیشه کار کرده ام ، همیشه برای استقلال ارزش قائل بوده ام. من همیشه طرفدار حقوق زنان بوده ام. ” طنز غم انگیز ، وی افزود ، این است که او همیشه از زنان حمایت می کند اما چهار سال گذشته را ساکت کرده است.

صحبت هایی در مورد رنگ پوست مگان و فرزند اول هری صورت گرفت:

“در آن ماههایی که باردار بودم …[there were] نگرانی ها و گفتگوها در مورد اینکه پوست او هنگام تولد تا چه حد ممکن است تیره باشد “، مگان به شوک قابل مشاهده اپرا گفت. که در حالی که این مکالمات را انجام می دادیم ، او حاضر به افشای گفت ، “من فکر می کنم که برای آنها بسیار آسیب زننده است.”

مگان همچنین در مورد سفر مشترک المنافع با هری و ملاقات با زنان جوان رنگارنگ به عنوان یک دوشس صحبت کرد. “من می دانم که نمایندگی چقدر مهم است. من می دانم که چگونه می خواهی کسی را که شبیه به تو است ببیند. ” او هرگز درک نکرد که چگونه داشتن یک زن رنگارنگ در خانواده سلطنتی به عنوان “یک مزیت اضافی” تلقی نمی شود.

آرچی قرار نبود هرگز شاهزاده شود – یا امنیت را دریافت کند:

مارکل می گوید این کاخ نمی خواست آرچی را به یک شاهزاده تبدیل کند. “او قرار نبود امنیت را دریافت کند. این در چند ماه آخر بارداری ما ادامه داشت ، جایی که من می روم ، “لحظه ای را تحمل کن”. مارکل گفت: “او باید ایمن باشد” ، وقتی که کاخ این تصمیم را گرفت ، مارکل فکر می کرد. وینفری از مارکل پرسید که چگونه به او گفته اند آرچی قرار نیست شاهزاده شود. وی گفت: “هیچ توضیحی وجود ندارد.” “این تصمیمی بود که احساس می کردند مناسب است.” ماركل در مورد اینکه شاهزاده خوانده می شود یا خیر ، از اهمیت برخوردار است یا خیر ، ماركل گفت: “اگر این بدان معنا بود كه او در امان خواهد بود ، البته. تمام عظمت پیرامون این مسائل دلبستگی من شخصاً نیست. ”

مارکل نشان می دهد که خودکشی را در نظر گرفته است:

مگان می گوید بررسی رسانه ها آنقدر بد شد که حال او خوب نبود. او گفت: “من واقعاً از گفتن آن حرف شرمنده شدم و از اینکه مجبور شدم آن را به هری اعتراف کنم شرمنده شدم ، خصوصاً به این دلیل که می دانم او چقدر ضرر کرده است. اما من می دانستم که اگر آن را نگویم ، این کار را خواهم کرد. ”او درباره خودزنی می گوید. “من فقط نمی خواستم دیگر زنده باشم ، و این یک فکر ثابت کاملاً واضح و واقعی و ترسناک بود.”

ماركل به اپرا گفت كه او به یكی از اعضای ارشد م institutionسسه سلطنتی مراجعه كرده و گفته است كه برای دریافت كمك لازم است به جایی برود ، اما به او گفته شد كه نمی تواند زیرا این وضعیت بد م theسسه است. او می گوید: “من این را به اشتراک می گذارم ، زیرا افراد زیادی هستند که از ابراز صدا می ترسند و به کمک احتیاج دارند.” او حتی به منابع انسانی مراجعه کرد – بله ، مجموعه صنعتی سلطنتی دارای منابع انسانی است – اما به او گفته شد که آنها نمی توانند کاری برای او انجام دهند زیرا او عضوی از خانواده سلطنتی با حقوق نبود. وی درباره افکار خودکشی می گوید: “من فکر می کردم همه چیز برای همه حل خواهد شد.”

در نهایت یکی از بهترین دوستان دایانا باعث ایجاد آرامش شد ، زیرا وی یکی از معدود افرادی بود که واقعاً می دانست مگان چه عواملی را پشت سر می گذارد. مگان از شبی صحبت کرد که او و هری به یک مراسم در رویال آلبرت هال رفتند – صبح زودتر ، او به هری در مورد افکار خودکشی خود گفته بود. هنگامی که او به وی پیشنهاد داد این رویداد را از دست بدهد ، به او گفت ، “من نمی توانم تنها بمانم.” در عکس های آن شب ، او می گوید ، می بینی که چقدر محکم دست او را گرفته است تا او را راحت کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>