مصاحبه دکتر جیل بایدن از کالج جامعه با Glamour

[ad_1]

برای اولین بار در تاریخ 60 ساله خود ، زرق و برقزنان سال کالج 2021 منحصرا دانشجویانی هستند که در کالج های مختلف در سراسر آمریکا ثبت نام کرده اند. چه راهی بهتر برای بزرگداشت این مجموعه ویژه از اینکه دکتر جیل بایدن ، بانوی اول ایالات متحده ، با قدرت و قدرت انکار ناپذیر نهادهای جامعه صحبت کند ، با توجه به اینکه او استاد کالج جامعه ویرجینیا شمالی (NOVA) است ، جایی که او دانش آموزان او را دکتر B می شناسند.

“[NOVA] دکتر بیدن در مصاحبه اختصاصی که در ماه ژوئن در کاخ سفید برگزار شد ، به سامانتا باری مدیر مسئول Glamour می گوید. “من احساس کردم این طاقچه من است.”

دکتر بایدن نوشتن را تدریس می کند و می گوید که او بسیاری از دانشجویان خود و خود را طلب می کند. هنگامی که وی به عنوان بانوی دوم خدمت می کرد ، هنگام درخواست برای سمت استادی ، نوشتن او مورد آزمایش قرار گرفت. او به عنوان تنها بانوی اول که تصور می کرد در حین کار شغل پردرآمد داشته باشد ، خود را در دانش آموزانش منعکس می کند ، در حالی که از خانواده خود مراقبت می کند و به حرفه خود ادامه می دهد ، تحصیل می کند.

باری می گوید: “یک چیز واضح است: دکتر جیل بایدن بهترین مدافع ملی برای قدرت کالج جامعه ای است که آمریکا تاکنون دیده است.”

دکتر بایدن می گوید: “مردم باید بدانند که کالج عمومی سنگ قدم برای هر کاری است که می خواهند در آینده انجام دهند.” “آنها چنین پایه های خوب و محکمی را فراهم می کنند. آنها بسیار پرورش می دهند. “

باری و دکتر بایدن در مصاحبه فوق ، در مورد ارزش کالج جامعه و مقاومت دانشجویان آن ، دویدن با سرویس مخفی و موارد دیگر بحث کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>