معاون رئیس جمهور کمالا هریس کانون توجه را به کارمندان خود در زمینه AAPI تبدیل می کند

[ad_1]

کامالا هریس موارد زیادی داشته است. وی اولین معاون رئیس جمهور زن ، سیاه پوست و جنوب آسیای ایالات متحده است. به تازگی او اولین معاون نشسته بود که در رژه پراید شرکت کرد. و به گفته کارمندان وی ، او اولین تیم فوق العاده متنوع از افراد AAPI را ایجاد کرده است که بسیاری از آنها تاکنون روی آن کار کرده اند.

این نباید تعجب آور باشد. در یک سال و نیم گذشته ، معاون رئیس جمهور هریس آشکارا در کنار جامعه AAPI ایستاده است زیرا توسط رئیس جمهور سابق ترامپ با عنوان “ویروس ووهان” برچسب زده شد و جنایات ضد آسیایی در سراسر ایالات متحده افزایش یافت. وی به عنوان یک سناتور ، قطعنامه ای را در محکومیت احساسات ضد آسیایی در لایحه ای ارائه کرد که “همه گزارش های معتبر در مورد جنایات نفرت ، حوادث و تهدیدات علیه جامعه جزایر آسیای آمریکایی و جزیره اقیانوس آرام در ایالات متحده را با سرعت بررسی و مستند می کند”. و پس از تیراندازی های ناگوار اسپا در زنان آمریكایی آسیایی تبار در آتلانتا در ماه مارس ، او و جو بایدن رئیس جمهور بلافاصله برای محكوم كردن خشونت به جورجیا رفتند و حمایت خود را به صورت محلی و ملی ارائه دادند. هریس در یک سخنرانی گفت: “نژادپرستی در آمریکا است و همیشه نیز وجود داشته است.” بیگانه هراسی در آمریکا واقعی است و همیشه نیز بوده است – جنسیت نیز.

یکی از راه های کمک به او در مبارزه با بیگانه ستیزی ارتقا team سطح تیم کارمندان AAPI از منشی مطبوعاتی تا مشاور سیاست داخلی است. او می گوید: “این اعضای با استعداد جامعه AAPI دیدگاه های متنوع و متنوعی را ارائه می دهند و بهترین موارد کشور ما را منعکس می کنند.” زرق و برق. “آنها تعهد مشترکی برای مقابله با بحران های پیش روی آمریکا دارند و هر روز برای کمک به ما برای تبدیل شدن به یک کشور قوی تر و متحد تر تلاش می کنند.”

در زیر ، با پنج عضو باور نکردنی آمریکایی آسیایی تیم VP آشنا شوید ، که هر یک سفر منحصر به فردی به کاخ سفید دارند و با هدایت هریس ، یک نگاه خوش بینانه به آینده دارند.

سابرینا سینگ ، معاون وزیر مطبوعات

سابرینا سینگ تصور نمی کرد که از کودکی وارد سیاست شود. او قصد داشت به عنوان یک متخصص گوارش یا دامپزشک به مدرسه پزشکی برود. اما او پس از تحصیل روابط بین الملل در دانشگاه ، چرخش خود را حفظ کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد – مگر اینکه در مورد چگونگی ارتباط گذشته خانواده اش با حال خود تأمل کند.

“پدربزرگ من در زمان هند در پارتیشن زندگی می کرد و بخشی از مبارزان آزادی در هند بود. او از نزدیک با گاندی کار کرد تا یک اعتراض مسالمت آمیز را روی پلی که به خشونت تبدیل شده بود ترتیب دهد. ” “انگلیسی ها حکم بازداشت وی را داشتند ، بنابراین او به نیویورک آمد و در آنجا نمایه شد اهل نیویورک وی به عنوان یکی از اولین آمریکایی های هندی آمریکایی که تا به حال از آن برخوردار بوده اند ، شروع به لابی گری در کنگره هندی ها برای اخذ تابعیت در آمریکا و تصویب قانون لوچ سلر در سال 1946 کرد. هیل ، و من در ساختمان اداری Rayburn House کار می کردیم. همانطور که در ساختمان های کانن و لانگورث قدم می زدم ، به من فهماند که این همان راهروهایی هستند که پدربزرگ من برای لابی کنگره برای گرفتن تابعیت راه می رود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>