معرفی “زرق و برق: 30 سال زنانی که جهان را تغییر شکل داده اند”

[ad_1]

برای بیش از 80 سال ، زرق و برق زنان قدرتمند را جشن گرفته است. این مجله در سال 1943 مجدداً به عنوان محلی برای “دختر با شغل” راه اندازی شد و این مأموریت برای تقویت زنان جاه طلب و رانده شده همچنان باقی مانده است. در هیچ کجا چنین چیزی بیشتر از جوایز سالانه زنان سال مشهود نیست.

در سال 1990 ، زنان سال (یا همان WOTY ، به اصطلاح ما WOTY) به تاریخ زنده تحول قدرت زنان در سراسر فیلم ، سیاست ، ورزش ، کنشگری ، علوم و صنایع دیگر تبدیل شده است. هر ساله از قهرمانان فمینیست مانند روت بدر گینسبورگ ، میشل اوباما ، و مالالا یوسف زی در کنار زنانی که سخت تلاش می کنند تا جهان را در سطح ریشه دارتر تغییر دهند ، تجلیل می شود. دلایل و داستانهای آنها متنوع است ، اما همه آنها در یک چیز مشترک هستند: آنها به ما الهام می دهند.

ما می خواستیم سوابقی از همه این دستاوردها و همچنین یک کتابچه راهنمای موفقیت ایجاد کنیم که زنان امروز – و فردا – می توانند از آنها به عنوان راهنما استفاده کنند. به همین دلیل ما مفتخریم که اعلام کنیم زرق و برق: 30 سال زنانی که جهان را تغییر شکل داده اند ، کتاب جدیدی با کتابهای آبرامز که اکنون در دسترس است.

در داخل سخنرانی های الهام بخشی از مراسم اهدای جوایز WOTY ، داستان های جالب درباره مقام های افتخار ما و محتوای اصلی جدید از Diane von Furstenberg ، Shonda Rhimes ، Samantha Bee ، Betty Reid Soskin و سایر موارد پیدا خواهید کرد.

شما میتونید سفارش بدید زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند اکنون در آمازون ، بارنز و نوبل و سایر کتابفروشان های نزدیک خود هستید. منتظر خواندن شما نیستیم.

زرق و برق 30 سال زنانی که جهان را تغییر شکل داده اند

زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند

زرق و برقاز افتخارات جایزه زنان سال 2020 می توان به رجینا کینگ ، زنان بیمارستان المهورست و … اشاره کرد. داستان های الهام بخش آنها را بخوانید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>