ملکه الیزابت دوم اولین بیانیه احساسی از مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ را منتشر کرد

[ad_1]

ملکه الیزابت دوم اولین بیانیه خود را از مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ در 17 آوریل منتشر کرد.

وی در انتشار مورخ 21 آوریل گفت: “من امروز ، به مناسبت 95 سالگی ، پیامهای فراوانی از آرزوهای خوب دریافت كرده ام كه ​​از آنها بسیار سپاسگزارم.”

ملکه ادامه داد ، “در حالی که به عنوان یک خانواده در یک غم و اندوه شدید به سر می بردیم ، دیدن و شنیدن ادای احترامی که به شوهر من ، از افراد داخل انگلستان ، کشورهای مشترک المنافع و اطراف جهان.”

وی سخنان خود را با این جمله پایان داد: “من و خانواده ام می خواهیم از همه شما به خاطر حمایت و لطفی که در روزهای اخیر به ما نشان داده اند تشکر کنیم. ما بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم و یادآوری می کنیم که فیلیپ در طول زندگی خود چنین تأثیر خارق العاده ای بر افراد بی شماری داشته است. ”

بیانیه اخیر ملکه الیزابت دوم تنها یکی از بزرگترین ادای احترام اعضای خانواده سلطنتی به شاهزاده فیلیپ است. شاهزاده هری ، نوه فیلیپ ، در بیانیه خود گفت، “پدربزرگ من مردی با خدمات ، افتخار و شوخ طبع بود. او واقعاً خودش بود ، با ذکاوت جدی تیز ، و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که دیگر هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید. او پدربزرگ من بود: استاد کباب پز ، افسانه هتک حرمت و حق با جلوه تا پایان. ”

و پرنس ویلیام در اینستاگرام کنزینگتون سلطنتی نوشت: من همیشه سپاسگزار خواهم بود که همسرم این همه سال را داشت تا پدربزرگم را بشناسد و به خاطر لطفی که به او داشت. من خاطرات خاصی را که فرزندانم همیشه از پدربزرگ بزرگشان می آیند و آنها را در کالسکه خود جمع می کنند و احساس عفونی ماجراجویی و همچنین شوخ طبعی شیطنت آمیز خود را می بینند ، هرگز بدیهی نخواهم دید! “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>