ملکه الیزابت دوم کم کلید خط آبجو را راه اندازی کرد

[ad_1]

ملکه انگلیس اکنون یک خط آبجو دارد. چرا eff نیست ، من درست می گویم؟ نه اینکه ملکه الیزابت دوم خودش آن را دم می کند ، مواظب باشید – اما گیاهانی که در ملک وی در سندرینگهام پرورش داده می شوند اکنون می توانند “طیف وسیعی از آبجو” را برای خرید (در کجای دیگر) در فروشگاه هدیه ساندرینگهام تهیه کنند.

به طور خاص ، جو ارگانیک Laureate Spring از مزارع Sandringham در محصولات جدید که به طور محلی توسط کارخانه آبجوسازی Norfolk’s Barsham ساخته می شود ، استفاده خواهد شد. آبجوهای Sandringham در دو نوع موجود است: بطری “بهترین تلخ” که تصویر یک خرگوش را نشان می دهد و بطری “Golden IPA” که دارای یک تصویر یک قرقاول است. مردم گزارش می دهد که قیمت آنها برای بطری 500 میلی لیتر 5.50 دلار است. (من شخصاً به دنبال “Golden IPA” می روم.)

این مقاله خاطرنشان می کند که این اولین اقدام برای تهیه شراب و شراب تهیه شده توسط کاخ است. کاخ باکینگهام “جین خشک” خود را به فروش می رساند که از مواد حیاط پشتی خانه ملکه در لندن استفاده می کند (فقط در انگلستان موجود نیست). اخیراً به خط جین یک عطر و طعم “sloe berry” اضافه شده است که به نفع Royal Collection Trust است که مجموعه هنری ملکه را حفظ می کند. بنابراین ، نه دقیقاً حل یک بحران ، اما دوباره ، این جین است ، دوستان من.

شاید این آبجو جدید ادای احترام کوچکی به شوهر فقید ملکه الیزابت دوم ، شاهزاده فیلیپ باشد؟ او را عاشق آبجو می دانستند. شاهزاده هری در اظهارات خود در مورد درگذشت پدربزرگش خاطرنشان كرد كه ، اگر دوك ادینبورگ در حال حاضر با او بود ، مطمئناً “آبجو در دست” داشت زیرا به خانواده اش گفت “از پس این كار برآیند”.

خوب ، ما می دانیم که دفعه بعد که در محوطه Sandringham ، مکانی که خیلی به آنجا می رویم و دوستان زیادی داریم ، می خواهیم چه می نوشیم. مگه نه؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>