ملکه الیزابت پس از مرگ شاهزاده فیلیپ به کار خود بازگشت

[ad_1]

ملکه الیزابت پس از درگذشت شوهرش ، پرنس فیلیپ ، در حال بازگشت به وظایف سلطنتی است. دوک ادینبورگ در 9 آوریل ، 9 ماهگی ، دو ماه قبل از صدمین سالگرد تولد خود درگذشت. مراسم تشییع جنازه در 17 آوریل در کلیسای سنت جورج ، قلعه ویندزور برگزار می شود و در انگلیس از تلویزیون پخش می شود.

روز سه شنبه ، 13 آوریل ، ملکه الیزابت میزبان مراسم بازنشستگی لرد چمبرلین ، ارل پیل ، که ارشدترین افسر خانواده سلطنتی است ، بود. به گفته وی ، وی با ارل پیل در قلعه ویندزور ملاقات کرد بخشنامه دادگاه.

“ارل پیل امروز مخاطبان ملکه را در اختیار داشت ، مقام و مقام و نشان خود را به عنوان لرد چمبرلین و نشان صدراعظم سلطنتی ویکتوریا تحویل داد و با انصراف از انتصاب خود به عنوان لرد چمبرلین ، هنگامی که اعلیحضرت سرمایه گذاری او را به عهده گرفت ، مرخصی گرفت. زنجیره سلطنتی ویکتوریا ” بخشنامه دادگاه خواندن.

ارل پیل هنوز بر مراسم خاکسپاری مرگ شاهزاده فقید نظارت خواهد کرد ، مردم گزارش ها. خبر درگذشت وی از طریق بیانیه ای از کاخ باکینگهام اعلام شد.

عکس از آنتونی جونز / گتی ایماژ

“با اندوه عمیق است که اعلیحضرت ملکه خبر مرگ شوهر محبوب خود ، اعلیحضرت شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ را اعلام کرده است.” خوانده شده. “اعلیحضرت سلطنتی امروز صبح با آرامش در قلعه ویندزور درگذشت.”

این ادامه داد ، “اعلامیه های بیشتر به موقع اعلام خواهد شد. خانواده سلطنتی با عزاداری از دست دادن او با مردم سراسر جهان همراه می شوند. ”

شاهزاده ویلیام و پرنس هری هر دو اظهاراتی درباره پدربزرگ خود منتشر کردند. “پدربزرگ من مردی با خدمات ، افتخار و شوخ طبع بود. شاهزاده هری نوشت: “او کاملاً خودش بود ، با ذکاوت جدی تیز ، و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که دیگر هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید.” “او پدربزرگ من بود: استاد کباب پز ، افسانه هتک حرمت و حق با جلوه تا پایان.”

در بیانیه شاهزاده ویلیام آمده بود: “قرن زندگی پدربزرگ من با خدمات – به کشورش و کشورهای مشترک المنافع ، به همسرش و ملکه و به خانواده ما تعریف شد. احساس خوشبختی می کنم که نه تنها مثال او را برای راهنمایی من ، بلکه حضور ماندگار او را در زندگی بزرگسالی خودم – چه در اوقات خوب و چه در سخت ترین روزها – تجربه کردم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>