ملکه بیانیه ای درباره مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری منتشر کرده است

[ad_1]

ملکه بیانیه ای درباره مصاحبه انفجاری مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری منتشر کرد که 7 مارس از شبکه CBS پخش شد.

آن را به طور کامل بخوانید ، در زیر:

ملکه گفت: “تمام خانواده ناراحت هستند که می فهمند که چقدر چالش برانگیز چند سال گذشته هری و مگان بوده است.” “موضوعات ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. اگرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف می شوند. هری ، مگان و آرچی همیشه اعضای خانواده بسیار دوست داشتنی خواهند بود. ”

این اولین بیانیه ای است که هرکسی از خانواده سلطنتی درباره مصاحبه گسترده مگان مارکل و پرنس هری داده است ، که در آن آنها درباره سلطنت انگلیس ، شهرت ، تابلوئیدها و دلیل انتخاب عقب نشینی به عنوان سلطنت های ارشد اظهار داشتند.

گفته های مارکل و پرنس هری در مورد اعضای خاص خانواده متفاوت بود ، اما آنها روشن کردند که آنها چقدر به ملکه احترام می گذارند.

ماركل به وینفری گفت: “او همیشه خونگرم و مهیج بوده و واقعاً استقبال می كند.” در Royal Lodge ، جایی که برخی دیگر از اعضای خانواده زندگی می کردند ، به ویژه اندرو و فرگی و اوگنی و بئاتریس. من و اوژن قبل از اینکه هری را بشناسم یکدیگر را می شناختیم ، بنابراین خیلی راحت بود. یک مراسم کلیسایی در آنجا در ویندزور ، و او قصد داشت در خانه باشد. یادم می آید که من و هری در ماشین بودیم. او [was like]، “مادربزرگ من اینجاست ، بنابراین شما می خواهید او را ملاقات کنید.” [I said]، “اوه ، عالی است. مادربزرگم را دوست داشتم. من قبلاً از او مراقبت می کردم. ”

در همین حال ، پرنس هری گفت: “من در سال گذشته بیش از سالها با مادربزرگم صحبت کرده ام.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>