مندی مور رنگ موهای بور جدید را نشان می دهد

[ad_1]

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

وقتی اجازه دادم هوا خشک شود. هرچه کمتر این کار را انجام دهم بیشتر دوستش دارم. پذیرفتن بافت طبیعی آن همان چیزی است که من برای من بهترین نتیجه را دارد. احساس می کنم بهترین ، راحت ترین نسخه خودم هستم.

از آنجایی که موهای شما همیشه عالی به نظر می رسند ، چگونه موها را به حالت فرم درآورید؟

شامپوی خشک گارنیه – رایحه Colo Colada آنها. من در حین قرنطینه از 15 بطری از این محصول عبور کرده ام ، زیرا روغن را جذب می کند اما باعث می شود موهای شما کاملا تمیز باشد. همچنین ، من خط Whole Blends آنها را حفاری می کنم ، که اکنون فرموله شده است بدون سولفات است. من از عطر Honey Treasures برای موهای بسیار آسیب دیده استفاده می کنم ، چیزی که در حال حاضر موهای من است. و Color Reviver 5 دقیقه ای. ماسکی که زیر دوش روی آن می آیید. کسی که من استفاده می کنم بلوند سرد است ، به نوعی خنثی کردن برادری که برای آینده قابل پیش بینی خواهم جنگید!

شامپوی خشک Garnier Invisible با رایحه Coco Colada

شامپوی خشک Garnier Invisible – کوکو کولادا

Garnier Nutrisse Color Reviver 5 دقیقه.  ماسک رنگی

ماسک رنگی 5 دقیقه ای مغذی Garnier Nutrisse Color Reviver

شامپو Garnier Whole Blends Honey Treasures بدون سولفات

شامپو Garnier Whole Blends Sulfate Free Honey Treasures

نرم کننده گارنیر Whole Foods Sulfate Honey Treasures

نرم کننده گارنیر Whole Blends Sulfate Free Honey Treasures

آیا از زمانی که گاس داشته اید ، متوجه تغییر موهای خود شده اید؟

آره! من قطعاً موهای کودک را دارم. از آنجا که من هنوز پرستار هستم ، هیچ یک از ریزش موهای دیوانه ای که آنها در مورد آن صحبت می کنند ، نداشته ام ، بنابراین موهای من هرگز ضخیم یا پرتر نبوده است. اکنون هیچ افزونه ای ندارم. خیلی مو دارم دیوانه است

به نظر شما یک قانون زیبایی BS چیست؟

وقتی بعضی از افراد می گویند نمی توانند رژ لب روشن یا رژ لب قرمز بزنند. من معتقدم که برای همه یک رنگ و سایه وجود دارد. من دوستان زیادی دارم که می گویند: “نه ، نه ، نمی توانم یک لب پررنگ یا رنگ روشن انجام دهم” و فکر می کنم این برای هر کسی بلافاصله سکسی و زیبا باشد ، هر سایه ای را که انتخاب کنید انجام دهید. لب همیشه حرکت درستی است.

بهترین توصیه زیبایی که به شما داده شده چیست؟

کمتر بیشتر است. این فلسفه من برای همه چیز در زندگی است. واضح است که هر چیزی که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید ، اما لازم نیست برای پوشاندن چیزی به یک آرایش سیلی بزنید. مانند ، بافت طبیعی مو یا پوست طبیعی خود را در آغوش بگیرید [state]. برای من این زمانی است که زیبایی واقعی تابش می کند.

آیا کشور یا شهری وجود دارد که بیشترین الهام از زیبایی را به شما بدهد؟

پاریس هیچ چیز شیک مانند قدم زدن در پاریس و جاسوسی بر روی تمام زنان پاریسی غیرممکن نظافت و لباس پوشیده وجود ندارد. روشی که آنها خودشان را حمل می کنند و رویکردشان به زیبایی مانند یک فکر پسندیده احساس می شود ، اما همچنین بسیار کنار هم و کمی بلند است. هرگز خسته کننده این به همه روش های درست کنار هم قرار گرفته است.

سه ماده ضروری مراقبت از پوست یا آرایش که همیشه باید روی خود داشته باشید چیست؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>